Autor Zpráva
Jakub Pištěk
Profil *
Prosimvás nevěděl by někdo jak upravit tady www.cestovacek.wz.cz javascipt aby to fungovalo i na IE? Zatim to funguje jenom na mozzile. Jedná se o javascipt v sekci registrace a přidání příspěvku. Předem děkuji
peta
"registrace a přidání příspěvku" jsem na zminene strance nenasel, ale rekneme preklep, nasel jsem registrace.

pri nacteni stranky
http://www.cestovacek.wz.cz/?cast=registrace
Mi JS konzola nehlasi zadnou chybu. Dal nevim, co mam hledat, tim povazuji problem za vyreseny.
Rekneme, ze bys chtel, abych se registroval. Nenapsal jsi, tak to neudelam.

A mam k tomu jeste jeden dobry duvod. Zadas o udaje jako mail, icq, web, foto a to jsou udaje, ktere nerad posilam. Nechci spam do mailu, nechci zbytecne sirit foto, nechci zbytecne sirit web, aby mi tam psali do guestbooku vselijaci 15leti, nechci sirit icq. Kdyz si to najdou vyhledavanim, prosim. Ale dobrovolne to do zadne neoverene registrace vyplnovat nebudu. Radeji si najdu jinou stranku, kde to po mne nevyzaduji.
Jakub Pištěk
Profil *
Tam zadej třeba věci co nejsou pravda. Jde o to že ten javascript má vyplňovat ty pole jak jsou napravo žlutou barvou a ukazovat tak kolik znaků můžeš ještě vyplnit. Funguje to na Mozzile ale na IE nikoliv. Jinak email, web atd to je nepovinný k registraci. Když se pozorněji podíváš uvidíš hvězdičky u nicku a hesla to je jediný povinný.
Jakub Pištěk
Profil *
Jinak ještě to přidávání příspěvku je když se registruješ tak jsi automaticky přihlášen tak se objevý v menu napravo. Když si s tim někdo budete vědět rady díky. Moje ICQ je 214716047

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: