Autor Zpráva
Zool
Profil *
Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak zjistím na kterém řádku je v javascriptu chyba. V mozille mi to jede bezproblému, ale v IE mi to píše, že je na stránce chyba.
Josef Čech
Profil
Vlevo dole se objeví ikonka souboru s žlutým trojúhelníkem a vykřičníkem (jako ikona zdejších threadů pro javascript) - na to dvojkliknout a "zobrazit podrobnosti". ,)
Zool
Profil *
děkuji a nevíte v čem tam může být chyba stránka je na adrese http://www.nikia.cz/poptavkovy-formular v mozille jde bez problému a v IE nejde :-(, javacsript dělám poprvé.
Nox
Profil
V těch podrobnostech je i napsaný čím to je...ikdyž často nepřesně, to je pravda. Zkus FF plugin Firebug... sice neodchytá vyloženě chyby co se stanou v IE, ale třeba pomůže
Zool
Profil *
Super už to běží, měl jsem tam začátečnickou chybu script jsem začínal <script type="application/javascript"> místo
<script type="text/javascript">
peta
Profil
Zool
<script> se poziva vylozene pro JS, takze pokud tam nedas nic, tak by default hodnota mela byt type="application/javascript" . Nevim ktery kun prisel s tim, ze se to podle nejake normy tam povinne musi psat, kdyz to zadny jiny script vlastne nepouziva.
Bubák
Profil
Nevim ktery kun prisel s tim, ze se to podle nejake normy tam povinne musi psat
Pochází to ze známé "konírny", více na www.webylon.info/K.20#N

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0