Autor Zpráva
Goumbik
Profil
Potřebuji poradit s tímhle :

Odkaz

Dá se nějak nastavit, abych mohl přes databázi přidávat speciální dny, např z administrace přidám záznam na Úterý 30.8 a v kalendáři bude ten den červený a když na něj kliknu otevře se daný záznam ?Něco jako mají zde :

Odkaz
Joker
Profil
Goumbik
A proč tady?
Autoři toho kalendáře mají e-mail a dokonce mají na stránkách i fórum.
Goumbik
Profil
Takový lidi jako ty ale nehledám.Ve foru se pomalu ani clovek nevyzna a navic proc je tu zalozena sekce javascript ?Kdyby byl kazdej ochotnej jako ty tak kam by se svet dopracoval.Kdyz nemas co dodat tak nereaguj.Zbytecne zabiras radky v databazi.
peta
Profil
Goumbik
Viz Joker, v prvni rade, kdyz se ptas na script, ktery ma svou vlastni uzivatelskou podporu, forum, je dobre se ptat tam.
Je tam jiste i dokumentace a bude v ni napsano, jak takovou vec provest.
Je pravdepodobne, ze tu se ti nikdo ve slozitem scriptu nebude chtit stourat.
Na druhou stranu, plus, ze davas odkazy na stranku. Coz 90% lidi neda a pak je tezke problem resit.
Muj tip je, ze pokud to neni v dokumentaci, tezko najdes nekoho ovchotneho stourat do tak sloziteho scriptu. Tam je to dokonce resene jeste pres ajax a kdo vi, co vsech.

'Dá se nějak nastavit'
Ano, da se mnoho veci.
http://www.dynarch.com/demos/jscalendar/doc/html/reference.html
http://www.dynarch.com/demos/jscalendar/
Podle dokumentace a dema je ten kalendar vyhradne urcen pro ziskani datumu, nikoliv pro udalosti.
V sekci
5.3.8 Calendar.setDateStatusHandler
je nastaveni specialnich dnu, coz by se dalo pouzit, mozna
Je tam kdesi na zacatku zminena promenna Event name, to je tak ale jedine misto. Mozna je vice v dokumentaci PDF, menu mas vpravo na tvem odkazu.

http://www.peter-mlich.wz.cz/x/ww/js/jspriklady.htm
Tady mam 2 scripty na kalendar. Muzes je pouzit.
Joker
Profil
<offtopic>
Goumbik
Kdyby byl kazdej ochotnej jako ty tak kam by se svet dopracoval.
No, jelikož jsem známý svou nadprůměrnou ochotou, asi by byl zas o trochu lepší místo pro život :o)))

navic proc je tu zalozena sekce javascript?
Cosi mi říká, že "Aby se tu dělala technická podpora nějakému konkrétnímu řešení, o kterém skoro nikdo nic neví a které má navíc vlastní fórum jinde" zrovna nebude ten důvod.

Mimochodem, dotazů vyvolávajících podobné reakce je více, tak několik rad:
- Pár tipů, jak psát dotazy
- Dotaz se zadává pokud možno na co nejpříhodnější stránky. Dotaz na nějaký konkrétní produkt nejlépe přímo na stránky věnované tomu produktu
- Z dotazu by měla být patrná snaha tazatele problém vyřešit, nebo alespoň řešení hledat. Ne "Mně se nechce, udělejte to za mě".
- Čím jasnější a pro řešitele méně náročný dotaz, tím větší šance na odpověď.
</offtopic>
hari
Profil *
peta
Ako upraviť script v js-cal.htm aby sa pri spustení zobrazil celý kalendár. Ďakujem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0