Autor Zpráva
Jenda82
Profil *
Zdravím,
netuší někdo jakou cestou se vydat pokud potřebuji vytvořit jednodušší mapovou aplikaci - jde mi o postupné nahrávání a spojování jednotlivých částí mapy (obrázků) podle toho jak by uživatel posunoval mapou - prostě princip všech amap, googlemaps, atp. Pokud možno s využitím JS frameworku Mootools - mělo by to fungovat spolu s amapami. Pokud by ta mapa byla jako jeden obrázek, bylo by to v pohodě, ale jsou moc velké, takže mi jde hlavně o to spojování jednotlivých čtverců.

Poradí někdo please?
peta
Profil
Jenda82
napriklad na mapy.seznam.cz maji javascript. Funguje to na principu ajaxu a prednacitani okoli.
x x x
x O x
x x x
krome O si nactes vsechny x z okoli. Tyto x mas oznacene cisly id, a vzdy pri presunu si posles seznam ID, ktere mas prave nactene a vravis zpet ta, ktera ti schazi i s obsahem

googlemaps tusim poskytuje cely framework zdarma. Akorat je to zbytecne komplikovane.

Oprava, je to seznam. Centrum preslo uz na Javu.
Jenda82
Profil *
Díky, tahle teorie je mi jasná, že je to AJAX a že to takhle načítá čtverce, ale mě jde o to, že potřebuju nahrát vlastní mapu - tj. nějaký oscanovaný obrázek - ten rozřezat a poté prohlížet. V javascriptu nejsem moc kovaný, takže moc netuším. Ve flashi jsem objevil tohle: http://www.zoomify.com/ , tak to asi skončí na tom. No ale kdyby někdo poradil něco k tomu JS, tak bych mu líbal ruce:)
Bubák
Profil
Centrum preslo uz na Javu.
Opravdu? Můžu poprosit o odkaz?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0