Autor Zpráva
Jakub Pištěk
Profil *
Čau nevíte jak javascriptem předpokládám ze pomocí DOM změnit url nahoře v prohlížeči např http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php? změnit na ahoj.php ?
Nox
Profil
javascriptem určitě ne, podívej se na htaccess mod_rewrite
Bubák
Profil
Vůbec to nepůjde, "ahoj.php" je relativní adresa.
Zkus upřesnit, co potřebuješ, odpověď může to být něco z htaccess mod_rewrite, nebo něco z javascript location.href
peta
Profil
Jakub Pištěk
proc javascriptem, kdyz tam mas php? tak to presmeruj pres header() v index.php na ahoj.php
Zkusil bych starsi temata, tusim jsem to tam nekde videl, ale fungovalo to jen v nekterem prohlizeci.
Jinak tez zminenym .htaccess
Nox
Profil
změnit url nahoře v prohlížeči
Z tohoto sem usoudil, že nejde o přesměrování na jinou stránku, ale jenom aby adresa vypadala jinak
Jakub Pištěk
Profil *
Mě jde o to že mam stránku dělanou v ajaxu jakmile kliknu na odkaz v menu tak se změní pouze obsah. Podařilo se mi udělat pomocí javascriptu že když napíšu do url třeba ?part=vzkazy tak se to vypíše odkaz ve zkazech ale pokud kliknu na odkaz tak se to do vzkazů dostane ale nahoře v URL se nic jako ?part=vzkazy. Prostě a jednoduše chci když uživatel příjde na stránku podívá se někam třeba do galerie tak aby mohl zkopírovat nahoře url a poslat to někomu na ICQ aby se přesně do toho místa stránky podíval.
peta
Profil
Jakub Pištěk
Mno, slo by to osidit zalozkami #, mozna
jakpsatweb - html - seznamy
ale zkusil bych ty starsi temata, treba googlem prohledat.
Jakub Pištěk
Profil *
to peta
----------

Jo funguje to už jsem to implementoval pro ostatní na výsledek se můžete kouknout http://www.lukyband.wz.cz/kamaradi

nefunguje to na IE
peta
Profil
Jakub Pištěk
toplist.cz - globalni statistiky , takove hlasky, jakoze jiny klient jen shazuji uroven stranky; totez reklama, pocitadla, kalendare, pocasi a pod
Jakub Pištěk
Profil *
jj vim podle mého názoru a myslim že i podle názoru ostatních neni za každou cenu do stránky cpát ajax tohle na čem teď dělám. dělám kvůli mímu rozvoji :). Základ je určitě kvalitní HTML a css který funguje správně na všech prohlížečích a pak se vyvarovat zbytečně javascriptu aby nebyli problémy a hlavně přehlednost a příjemný design pro uživatele. Tyhle stránky navíc budou sloužit jen pro mě a mé kamarády. Všechny části stránky jsou na heslo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0