Autor Zpráva
Luka
Profil
Dobrý den,
ráda bych na svých webových stránkách htttp://sweb.cz/luka2006 použila k prohlížení obrázků lightbox.
S javascripty nemám zkušenosti, do <head> jsem zapsala vše jak je popsáno i do <body>, stáhla jsm si zip,ale teď nevím, jak do něj ty fotky dostat, mám program 7-zip stažený z internetu(nebo je třeba jiný program), ale nejdou mi tam ty fotky přenýst.Asi by to chtělo českou verzi a ne v angličtině.Taky nevím, co se přenese na web(celý zip nebo jen složka s obrázky)Asi jsem úplně blbá,nemohl by mi to někdo polopatě vysvětlit nebo ,kde bych se dozvěděla víc.Díky za každou radu. Luka
Tomasds
Profil
Luka
Jestli si to dobře pamatuju, tak stažený zip obsahuje složku, ve které jsou všechny potřebné soubory a pak nějaký vzorový html soubor. Trochu mi uniká, co se na tom dá nepochopit, ale budiž. Ten zip rozbal a uploadni na web složku, uprav hlavičku toho souboru, kde chceš lightbox použít a pak ukaž konkrétní stránku, o kterou jde.
Tomasds
Profil
Abych nevařil vyloženě z vody, LB jsem stáhnul. V zipu vidím tři složky a index.html. Když si index přejmenuješ třeba na test.html a komplet to dáš na web, tak to bude fungovat. Z <head> si zkopíruj patřičné řádky do svého index.html a pak prozkoumej, jak tam fungují ty odkazy na obrázky, určitě to pochopíš.

a k té češtině: v lightboxu se texty objevují jen ve formě obrázků, ty jsou v složce images. Uprav si je v grafickém editoru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0