Autor Zpráva
agentnegro
Profil *
Zdravim,

mam problem. Potreboval bych zistit jak se da z iframe zistit url stranky, na ktere prave iframe je.

napr:

<frame src="http://www.google.com/search?q=jak+psat+web" /*dalsi parametry*/ ></iframe>

ted v iframe kliknu na nejakej odkaz a ja bych rad vedel jak zistim adresu kam jsem klikl.


Vim jak pomoci JS zistim defaulf src
document.getElementById('myframe').src
, ale jak zistit tu na, ktere ten iframe skoncil to nevim.

predem dik za radu...
Bubák
Profil
Pokud je stránka na jiné doméně, tak to nezjistíš, jinak takto:
jmeno-ramu.document.location
xerno
Profil *
agentnegro
A na co to potřebuješ? u mě tady http://www.humor.chytry.cz/frame.php se to bez toho taky obejde... :)
agentnegro
Profil *
xerno
jenze ja potrebuju tu konecnou adresu.

Mam internetovej obchod a majitel chce vedet jaky ceny maji ostatni prodejci na svych strankach tak jsem udelal takovej programek kterej primo z produktu odkaze na stranku, kde se to prirazuje

+-----------------------------------------------------------+ +---------------------------------------------------+
| tade je url stranky kde se ma cena sledovat | | nazev produktu kterej se ma sledovat |
+-----------------------------------------------------------+ +---------------------------------------------------+
+--------------------------------------------+ +----------+
| string kterej che sledovat (cena) | | submit |
+--------------------------------------------+ +----------+

+--------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------+
| a tady je frame kde je v google zadajen nazev produktu a kde si vybere stranku kterou |
| chce sledovat. a az si ji vyberej tak je na jine strance nez byl na zacatku a pravu tu |
| adresu potrebuju zistit. a potom uz jen zkopiruje "cenu", "nazev" ja si ulozim do DB |
| pozici a na jine strance uz jen vypisu tu cenu dle pozice |
+--------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------+

cela tahle saskarna je jen kvuli tomu, ze majitel neni zrovna rozenej u klavesnice, takze
neco zkopirovat z jine stranky a mit to presne jak to je a atd..........
takhle by to mel pekne pohromade a delalo by se mu to dobre, kapiš.
agentnegro
Profil *
uz jsem to vyresil sice to bude krapet slozitejsi, ale pujde to.

ps: jen co to dokoncim tak napis prizpevek
Kar
Profil *
Napiš, jak si to vyřešil. Mám podobný problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0