Autor Zpráva
janstrakos
Profil
Ahoj dnes jsem se poprvé setkal s YUI. Na www.flickr.com jsem objevil skvělý systém na hromadný upload fotek. Tak jsem hledal a našel YUI Uploader. Zatím je to podle autorů ve vývoji ikdyž na flickru to funguje jako ostrá verze. Zkoušel jsem to na svém serveru, ale bohužel bez výsledku. Jestli s tím již máte zkušenosti a povedlo se Vám to rozchodit byl bych rád za každou dobrou zprávu. Ale mám pocit, že to ještě nefunguje.
Ahoj
peta
Profil
janstrakos
Pokud neco uploaduje obrazek, potrebuje to php.
Pokud ti neco nefunguje v JS, pak je podstatne, co ti hlasi js konzola. Bez toho jsme samozrejme nahrani.

Ta stranka je sice hezka, ale nevim, co mam na ni hledat, takze je v celku bezcenna.

Hromadny upload fotek pres web je dost komplikovana zalezitost. Predevsim se casto stava, ze se prenos prerusi a v tom pripade je treba celou sekvenci fotek zas vyklikat z disku pres prochazet. Pochybuji, ze by to nejaky framework dokazal obejit.
Bezpecnejsi je nahravat foty tak max po 3.
Nebo pouzit FTP a program si pak sam dohleda nove foto.
janstrakos
Profil
Sry zapomněl jsem. Mrkněte na příklad http://developer.yahoo.com/yui/examples/uploader/uploader-advanced-que ue.html
Nejsem moc sběhlý v javascriptu, ale přečet jsem snad všechno co tam píší a nepřišel jsem na to, jak přijmout proměnnou přes POST a uploadovat soubor na server. Všechno se dějěv pozadí stránky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0