Autor Zpráva
Cira
Profil *
Zdravím, jak udělat v javascriptu tisk externí stránky?Příklad: Na straně jedna budu mít odkaz na Tisk (javascript:print()) kde se po stisknutí odkazu vytiskne stránka č.2 bez toho, aniž by se otevírala. Díky moc z tipy
DJ Miky
Profil
Otevřít se musí, protože nejde vytisknout nenačtená stránka... Řešením by mohlo být načíst stránku č. 2 do <iframe>, pak se jakoby neotevře.
Cira
Profil *
nešlo by ji načíst do nějaké proměnné a tu potom nechat vytisknout?
Mike8748
Profil
neslo
Miloš
Profil
Cira
A k čemu je to dobré?
Jsou to úplně odlišné stránky, nebo stránky se stejným textem, ale ta k vytištění je graficky upravená pro tisk?
Poněvadž v druhém případě by stačilo přilinkovat tiskový styl a nebylo by třeba vytvářet jinou stránku.
Cira
Profil *
je právěže úplně jiná, styly pro tisk aktuální stránky řeším přes CSS media print
peta
Profil
Cira
http://webstag.slu.cz/stag/oracle_fpf/fpf_zapisovy_list_b.php
take resim styly pro tisk pres media print.

'vytiskne stránka č.2 bez toho, aniž by se otevírala.'
Jak chces tisknout neco, co nemas oterene?

'nešlo by ji načíst do nějaké proměnné'
IFRAME je v podstate promenna. Jedine, co musis udelat, nastavit mu ramecky nic, vyska sirka nula nebo 1 a spustit JS na prislusnem okne, viz
jakpsatweb - javascript - objekt window
window.print() spousti tisk v aktualnim okne, takze misto window pouzijes jakekoliv jine okno, kde mas stranku.

Nebo pouzijes podobne reseni jako ja, ze si styly skryvam podle potreby. Ale ty spis potrebujes tisknout jinou stranku.
Bubák
Profil
peta
Takže tvoje rada je pro kočku.
DJ Miky
Profil
Cira
A co se ti nelíbí na použití <iframe>? Když ho pomocí CSS skryješ, nebude vidět.
Kar
Profil *
Pokoušel jsem se udělat něco podobného. v Iframe jsem otevřel úplně jinou www stránku, ale při pokusu o tisk, nebo jinou manipulaci s DOM objekty mi javascript hlásí "přístup odepřen"

Nevím jak to obejít.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0