Autor Zpráva
Hufnágll
Profil *
Potřebuji vytvořit malé vyskakovací okno, je určené pro informování admina o nefunkčním linku a potřebuji do něj POSTEM přenášet název titulku stránky... podle mých představ to funguje jen v Mozille. Opera i IE otevírají nové velké okno, čím to je? co jsem udělal špatně?
kódy:
script:

function otevri_okno() {
    window.open("noveokno.php", "open_okno", "width=395,height=185,toolbar=no, menubar=no, scrollbars=no, resizable=no,location=no, directories=no, status=no'");
  }

<form action="noveokno.php"  method="post" target="open_okno" onsubmit="otevri_okno()"><input type="hidden" name="etitle" value="Titulek stránky"><input type="submit" name="erorlink" value="Nahlásit nefunkční link"></form>


děkuji za rady předem!
radas
Profil *
jo tak tento script taky používam ..a máš pravdu že to funguje jen ve FF...nevím prostě to tak je...
Měsíček
Profil
Mně se v IE7 i v FF3 zobrazují naprosto stejně :) -> tedy jako malé okénko.
habendorf
Profil
V té funkci je na konci apostrof navíc, ale o to asi nejde.
Hufnágll
Profil *
To Měsíček:
Aha, já jsem testoval jen v IE6 a FF2 a tam to trvá - otevírá se to v novém velkém okně, je zajímavé čím to je?
To Habendorf:
apostrof byl překlep a není to tím....
Hufnágll
Profil *
Nejede to ani v Opeře 9.02 (v FF2 ano)....
bohyn
Profil
Nezablokuje ti nejakej popup blocker otevreni noveho JS okna? Pak by se otevrelo jen to z formulare a to ma defaultni hodnoty velikosti atd.

Taky sem jednou narazil na problem ze zpracovani JS bylo rychlejsi nez zmeny v DOMu.
napr.:
document.getElementByID("prvek").value = "neco";
if(document.getElementByID("prvek").value == "neco") {
 // kod kterej se neproved protoze zmena jeste nenastala
}

// kdyz sem udelal

document.getElementByID("prvek").value = "neco";
var i = 0;
while(i++ < 1000) {}
if(document.getElementByID("prvek").value == "neco") {
 // kod se provedl
}

Takze "nove_okno" by ve chvili odesilani formulare nemuselo byt jeste k dispozici. Zkus tam dat nejake zpozdeni (samozjme jen na test ;))
Byla to mozna jen chyba v jedne verzi prohlizece (Opera nebo FF ted uz nevim).

Nektere browsery te nepusti na prilis male okno, zkus to vyskouset s vetsima rozmerama (ale toto by snad uz melo byt dost).
Zkus jeste odstranit mezery mezi toolbar=no,menubar=no atd., ale to nevim jestli pomuze :/
Hodne zalezi na nastaveni jednotlivych prohlizecu, jestli oteviraji do tabu nebo nova okna.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0