Autor Zpráva
Denny Ellis
Profil
Zdravím,
mám rozbalovací menu a potřeboval bych aby se ta položka, kterou mám momentálně rozbalenou zase sbalila zpět ve chvíli, kdy kliknu na jinou položku.. Jak na to prosím??
Leo
Profil
Musite nekam ukladat ktera polozka je rozbalena a tu pred rozbalenim jine sbalit, Leo
Denny Ellis
Profil
tomu nerozumím.. šlo by to prosím konkrétně?? JavaScript znám stejně asi jako váš obývací pokoj..
Str4wberry
Profil
Nebo můžete při kliknutí na nějakou položku nejprve sbalit všechny ostatní.
Denny Ellis
Profil
zas tak hloupej nejsem.. jenom nerozumím tomu jazyku..
Str4wberry
Profil
Tak to by bylo velice vhodné odkázat stránku, kde se nachází polotovar, abychom k němu mohli vymyslet konkrétní vylepšení.
srigi
Profil
Denny Ellis
Stiahni si toto menu a neries. zdrojak dole v zipe.
Denny Ellis
Profil
Díky za odkaz, ale tomu kódy se snažím půl dne porozumnět a bez úspěchu.. odkaz na stránku je zde, prosím konkrétně poraďte..

Díky
Leo
Profil
"tomu kódy se snažím půl dne porozumnět a bez úspěchu"

Tak se JavaScript zacnete ucit systematicky od zakladu, nebo si stahnete hotove reseni, nebo pokud chcete neco na miru si nekde zadejte zhotoveni. V druhem a tretim pripadu se nic nenaucite, a za chvili se budete ptat na neco jineho, Leo
Denny Ellis
Profil
ano, to budu.. díky, takové rady opravdu nepotřebuji.. zajímavý je, že se vždycky najde člověk, kterej něco zkritizuje aniž by poradil.. tak to teď vim, a dál?? učit se celej jazyk opravdu nemůžu, protože na to nemám čas a studoval jsem různá menu s tímto charakterem dny a myslím, že jde o nějaké slovíčko true nebo něco takového.. jenže nevím kam.. nemohli byste mi jenom poradit kam?? to by mi pomohlo víc, než ta vaše chytrá rada..
pane..
leo..v
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dennyho Ellise:
učit se celej jazyk opravdu nemůžu, protože na to nemám čas
Ano, zatím to vypadá, že my čas na ladění tvého webu máme. Leo má pravdu, že se bez hlubšího zájmu o JS a CSS posouváš kupředu tempem nezvykle neobratného hlemýždě. Základy nejsou tak složité.

myslím, že jde o nějaké slovíčko true nebo něco takového
Až tak triviální to tentokrát bohužel není.
Leo
Profil
Denny Ellis

To ja jsem jenom uz hodne alergicky na ty, kteri chteji vlastne napsat cely kod a delaji si alibi tim, ze je pro ne JavaScript uplna spanelska vesnice. Pokud vidim snahu tak rad pomuzu, a docela casto, jak zjistite nahlednutim do statistik. Snad Vam pomuze i ryba, kdyz uz jsem se s tim psal:

http://interval.cz/clanky/rozklikavaci-menu-v-css-a-javascriptu/

Jde o princip, samozrejme nepredpokladam, ze byste chtel presne takove menu. Leo
Denny Ellis
Profil
dobře, tak se omlouvám.. ale mě nejde o javascript.. mě jde o menu.. a vím, že to není těžké, ale nerozumím tomu, proto se obracím na lidi, kteří tomu rozumí a mohli by mi pomoci.. já mám zase alergii na ty, kteří do diskusí píšou, ať se dotyční naučí ten jazyk a je nechají na pokoji.. k čemu pak diskuse tohoto typu jsou?? samozřejmě, že jsou k mání jisté knihy, ale já je nemám v plánu studovat celé, mě jde o jedno menu..
kouknu se na ten odkaz..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0