Autor Zpráva
Honza Peterka
Profil *
Mate nekdo poneti, jestli je mozne JavaScriptem pridavat na formular dynamicky nove prvky (treba inputboxy) treba po klepnuti na tlacitko a to bez toho, aby se stranka reloadovala? Potrebuju nechat uzivatele vygenerovat kod pro tabulku s daty - vybrat pocet radku a sloupcu a v nasledujicim kroku vygenerovat potrebny pocet inputu a nechat ho tam napsat data ...
Hoonza
Profil *
A co takhle, jak se řešil podobný problém na http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=86 43 ?

h.
Honza Peterka
Profil *
Jestli to dobre chapu, musim si predem pripravit x inputu a pak je jen zobrazovat. To bych bral jako posledni moznost. Slo mi o ponekud "elegantnejsi" reseni.
habendorf
Profil
V tom případě bys to musel asi řešit na straně serveru a ne pomocí JS. A těžko by to šlo bez reloadu.
Fred
Profil
habendorf jak to vždyť může vygenerovat v podstatě cokoliv, jen je otázka, jestli to pak nebude tak trochu nepřístupné. Když je na stránce zobrazit/skrýt něco - pořád to na té stránce je a pokud autor toho scriptu počítal s nepřítomností js, zcela jistě má ošetřenou i možnost vypnutého js, kdy se nenačte nějaké display:none a pořád je vše v pohodě. Pokud se bude generovat x inputů úplně natvrdo pomocí document.createElement('input') tak tam prostě bez toho js nebudou a to je dost k ničemu.
habendorf
Profil
Fred:
jak to vždyť může vygenerovat v podstatě cokoliv
Jo to je pravda, jenže ... viz dále
Když je na stránce zobrazit/skrýt něco - pořád to na té stránce je...
Souhlas, jenže on to tak nechce, chce ponekud "elegantnejsi" reseni

Já bych to osobně taky udělal pomocí toho skrývání/odhalování pomocí JS.
Honza Peterka
Profil *
diky moc za komentare, asi to spacham tim skryvanim :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0