Autor Zpráva
MyFlower
Profil *
Snad se mi povede popsat můj problém tak, aby ho alespoň někdo pochopil :-)

Mám tabulku, ve které mám tři sloupce - 1) název extenze souboru (pro upload) 2) je přípona povolena? 3) je přípona zakázána?.
Ty poslední dva jsou radio button.

Ve chvíli, kdy uživatel klikne u nějaké extenze na jeden z buttonů, jeho volba se přes Ajax odešle do ajax.php, kde se zpracuje a výsledek (tabulka s přepnutým buttonem) se znovu natáhne zpět z ajax.php.

Problém nastává ve chvíli, kdy chci změnit další nastavení (přepnout další radio button), protože ho již nepřepínám na původní tabulce, ale na tabulce, kterou mi "podstrčil" ajax (ajax.php). Nyní to vypadá, že je vše v pořádku - stránka se nereloadne, vypíše se mi nápis "ok" (který označuje úspěšný přenos dat do ajax.php) a button se přepne. Ovšem ve chvíli, kdy reloadnu stránku zjistím, že není označen ani jeden button, tzn. nějaká data se sice odeslala, ale rozhodně ne ta, která jsem potřeboval...

Po vyčerpávajícím popisu problému bych se chtěl zeptat, jestli někdo netuší, v čem může být problém, co jsem přehlédl...?

Moc díky,
MyFlower
Kalby
Profil
no nevim jestli jsem tvuj problem uplne pochopil, ale reseni by mohlo byt z v souboru ajax.php nebudes sestavovat novou tabulku ale jen posles tvemu souboru data ve formatu xml a v hlavnim souboru pomoci javascriptu pak nastavis radiobuttony jak potrebujes.

tady je priklad

http://php.vrana.cz/ajax.php
MyFlower
Profil *
dík, nakopnul mne správnym směrem :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0