Autor Zpráva
Louka
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda je možné (a jak) nastavit v JS titulek toho malého okénka které vyskočí příkazem např. alert.

alert('Ahoj!');


Tady se ukáže okno s nápisem "Ahoj!" a v jeho titulku je myslím "sdělení stránky téhle a téhle". Já bych rád, aby tam bylo "Pozdrav". Lze to nějak? A lze to i u příkazu prompt a confirm?
Měsíček
Profil
Reaguji na Louku:

Není to možné u všech tří funkcí (alert, confirm, prompt). Matně si vzpomínám, že něčeho podobného snad šlo dosáhnout ve VBScriptu (s tím si, ale můžeš pohrát pouze v IE).
Louka
Profil
Měsíček
To je celkem škoda :(...
Já původně doufal, že stačilo jen zadat druhý argument (např. alert('Ahoj!', 'Pozdrav'); a podobně), ale to by bylo moc snadné. To už bude možná lepší to udělat tak, že vyhodim pop-up okno s vlastním titulkem, ne?
Měsíček
Profil
"To už bude možná lepší to udělat tak, že vyhodim pop-up okno s vlastním titulkem, ne?"

Možná. Já bych to řešil vytvořením divu, který by se po nějáké události zobrazil (a měl by pozadí jako skutečná hláška).
panther
Profil
Měsíček
Já bych to řešil vytvořením divu, který by se po nějáké události zobrazil (a měl by pozadí jako skutečná hláška).
záleží, na co to Louka potřebuje. Tvým řešením by se na rozdíl od okna nedalo posouvat.
Měsíček
Profil
Reaguji na panthera:

"záleží, na co to Louka potřebuje. Tvým řešením by se na rozdíl od okna nedalo posouvat."

Dalo. Stačilo by zároveň použít Drag and Drop.
Louka
Profil
Měsíček, panther
Přátelé díky za nápady :-). Není to až tak nutné, jak by se zdálo. Jen jsem to chtěl chtěl vylepšit.

Mějte se a užijte si svátky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0