Autor Zpráva
Fred
Profil
Tak jsem si instaloval http://www.reifysoft.com/turnabout.php . Mělo by to fungovat jako GreaseMonkey pro Firefox. Myslíte si, že by bylo s tímhle rozšiřujícím user scriptem možné vytvořit něco jako je Edit CSS? Docela by to totiž pomohlo při ladění v IE. Jen nevím jestli nejsou nějaké překážky, nerad bych se pouštěl do něčeho co je předem prohrané?
Fred
Profil
Tak jsem si s tím pohrál a jsem na dobré cestě. Funguje to i ve Firefoxu, ale hlavně v IE6 což bylo cílem a nevím, že by někde na světě něco podobného fungovalo v MSIE. Je to tady verze1: http://xy.wz.cz/editor/ie-edit-css.html

1/Doubleclickem se to dá celé skrýt a zobrazit

No a prozatímní bugy
1/nevím jak ošetřit možnost, že někdo má na stránce více stylů, jak jje poslat do jednoho XMLHttpRequest, nebo jak načíst víc těch XMLHttpRequestů do té textarey
2/zatím se mi nedaří ošetřit možnnost, že na stránce styl není
3/ve Firefoxu neumím na onload vyvolat událost onkeydown nebo onkeyup v textaree

Až vyřeším tyhle problémy dám to někam na server jako bookmarklet, ale zatím netuším kam, protože jestli nic takového pro IE není bojím se velkého přenosu dat.
Fred
Profil
Jo a taky netuším jak IE donutit zobrazit ty načtený data white-space:pre ? Bude to asi banalita, ale už mám dnes vypálený mozek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0