Autor Zpráva
martinkloubek
Profil *
prosím jak udělat aby se mi třeba lightbox (klidně i jiný) po kliknutí na odkaz v jakémkoliv FRAME na stránce otevíral do celého okna prohlížeče?
(POZOR nejedná se o IFRAME)
A prosím nepište mi abych vyhodil framy, NEJDE TO, jsou podmínkou... stránky jsou tak strašně řešeny, že bez nich to nejde.
Spíš by mně zajímalo jak to vyřešit s nima.

problém je že se musí definovat JS přímo ve stránce frame a ne na hlavní a to způsobuje že se otevírá pouze v daném frame

a já javascript prakticky neumím vůbec...


díky za každou dobrou radu.
martinkloubek
Profil *
Pokud mi někdo na email pošle řešení s popisem, velmi rád pošlu finanční odměnu!!!!!!!!!!
Bubák
Profil
Nejde to.
martinkloubek
Profil *
hm....... no to je radost...
sice neumím javascript,
ale co otevření nového okna, posléze v tom okně spustit JS pro fotku, po kliknutí pak obojí zavřít?
přece by to mělo jít naprogramovat?
Mně se podařilo otevřít nové okno předat proměnné a foto se otevřelo v novém okně, problém byl že po kliknutí zůstalo nové okno, zavřelo se jen foto
a také to nevypadalo moc pěkně, vlatně efekt to úplně ztratilo...
Bubák
Profil
ale co otevření nového okna, posléze v tom okně spustit JS pro fotku, po kliknutí pak obojí zavřít?
Pak by se dalo použít něco takového: http://kesolim.sweb.cz/fotky_branik/ a případně k tomu přidat jednoduchý JS fading obrázku.
martinkloubek
Profil *
díky to není ono klient trvá na efektu, neva vyřešil jsem to z frame na iframe, bohužel se peru s FF a 100% iframe na výšku

IE jsem zadal 60 %

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0