Autor Zpráva
asdasd
Profil *
Dobry den,
nejdrive bych chtel upozornit ze jsem velky zacatecnik s javou a kdyz budete radit, prosim tak, aby to pochopili i zacatecnici, predem dekuji

a ted k dotazu:
na strance
http://studior.cz/
je efekt, pri kterem kliknu na text a dany div zajede (schova se, zaroluje....) jde mi o to, ze pri nacteni stranky je tento div videt (je rozbaleny) a ja bych chtel docilit toho, aby defaultne byl tento div zabaleny a ne rozbaleny... tedy kdyz se nacte stranka abych div nevidel a az po kliknuti na to tlacitko se div rozbalil... jde toto nejak vyresit prosim??? veskere potrebne zdrojove soubory jsou na http://studior.cz/

predem dekuji za pomoc
panther
asdasd
nejdrive bych chtel upozornit ze jsem velky zacatecnik s javou
Javu sem nepleť, pravděpodobně jsi chtěl napsat, že jsi „velkým začátečníkem s JavaScriptem“.

e efekt, pri kterem kliknu na text a dany div zajede (schova se, zaroluje....) jde mi o to, ze pri nacteni stranky je tento div videt (je rozbaleny) a ja bych chtel docilit toho, aby defaultne byl tento div zabaleny a ne rozbaleny...
mohl by ti pomoci příklad z JPW
asdasd
Profil *
:)ano velkym zacatecnikem s JavaScriptem
dekuju,kouknu na to a snad pomuze..
asdasd
Profil *
to je presne to, co potrebuju... koukam na to ale asi se mi nepodari to zakomponovat do stavajici stranky kterou jsem vam nahore ukazoval, aby soucasti toho vseho byl ten efekt vyjizdeni... zde se to zobrazi a nebo skryje.. uvidim, vyzkousim ale pochybuju ze se mi to povede, tak kdyby nekdo mel dlouho chvili a chtel udelat mensi dobry skutek tak pomoc neodmitnu..
asdasd
Profil *
aha, tak to ani nebylo tezke vyresit, staci pridat pro dany div css styl: {display: none} a je to vyreseno :) tak dekuji za rady pantere, velmi si mi pomohl

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: