Autor Zpráva
tomas3333
Profil
Mám nejakú univerzálnu funkciu na zavolanie a spracovanie AJAXu. Spracúvam nejakú stránku, no v tej stránke je časť kódu javascript (<script ...>...</script>). Je nejaký spôsob, ako "donútiť" ten javascript spustiť sa po ukončení a načítaní tej stránky keď sa už spracuje AJAXom? Lebo teraz to celý ten JS ignoruje.
Mike8748
Profil
reg. vyrazem z vysledku volani ajaxu vyriznes JS kod a ten musis "vyhodnotit" JS funkci eval()
tomas3333
Profil
dik
tomas3333
Profil
tak som si napisal nieco taketo na vytiahnutie JS:

            // vyber javascriptu z resultu
             var pattern = new RegExp("(?:<script[^>]*>)([^<]+)(?:</script>)", "i");
             var matches = result.match(pattern);

             if (matches !== null) {
                 eval(matches[1]);
             }


v kode mam potom toto:

    echo "<script type='text/javascript'>
             window.setTimeout(function(){change_display('rating_".$_POST['item_id']."', 0.5, 100, 0, 'inline', 'inline');}, 500);
             window.setTimeout(function(){document.getElementById('rating_".$_POST['item_id']."').innerHTML='$rate'}, 1100);
             window.setTimeout(function(){change_display('rating_".$_POST['item_id']."', 0.5, 0, 100, 'inline', 'inline');}, 1150);
          </script>";


Problem nastava, ked ma $rate hodnotu inu ako cisty text - napriklad by som tam potreboval dat <span class='trieda'>blablba</span> ale to neprejde :/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0