Autor Zpráva
stepanka
Profil *
Ahoj,

prosím mohl by mi někdo poradit?

Mám v PHP nějaký takovýto řádek:

echo '<input type="submit" name="uloz" value="Vložit" />';


A potřebovala bych do něj vložit událost onclick a přesměrovat při kliknutí. Takže něco takového:

echo '<input type="submit" name="uloz" onclick="location.href='index.php?p=objednavky&act=detail&id_objednavka='.$g_id_objednavka.''" value="Vložit" />';


Ale stránka se nepřesměruje.. Mám málo typů závorek, za slovem "location.href='" už vlastně ukončuju echo, a to nechci..

Nevíte někdo jak na to?

Předem moc děkuju.
Alphard
Profil
echo '\'';
stepanka
Profil *
Alphard
a to patří kam? :-)
Alphard
Profil
echo '<input type="submit" name="uloz" onclick="location.href=\'index.php?p=objednavky&act=detail&id_objednavka='.$g_id_objednavka.'\'" value="Vložit" />';
stepanka
Profil *
Alphard
Pokusy s lomítkama už jsem sama zkoušela a zrovna to, co píšeš, mi žádné přesměrování nevykoná.

Vypadá to přesně takto:

echo '&nbsp;<input type="submit" name="uloz_pridany_produkt" onclick="location.href=\'index.php?p=objednavky&act=detail&id_objednavka='.$g_id_objednavka.'\'" value="'.__VLOZIT__.'" />';


.... a nic
keeehi
Profil
Co zaměnit onclick za onsubmit.

Jinak syntaktickou chybu jsem tam nenašel.
Alphard
Profil
vypsané by to mělo být správně, to se můžete podívat do HTML zdroje, původní verze musela házet parse error

přesměrování samotné je otázka javascriptu, nikoliv PHP, jestli chcete, přesunu tento thread do javascriptu
vynalezce
Profil
ja bych to po strance JS resil pomoci document.location()
stepanka
Profil *
keeehi
Díky za radu, ale ani po onsubmit se mi nic nepřesměruje.

Alphard
Klidně to přesuňte...

vynalezce
A můžeš to, prosím, napsat trochu konkrétněji?
Chamurappi
Profil
Reaguji na stepanku:
Mohla bys prosím dát odkaz na živou ukázku problematické stránky?

ale ani po onsubmit se mi nic nepřesměruje
Ten onsubmit by měl být na <form>u, pokud má něco dělat.

vynalezce
A můžeš to, prosím, napsat trochu konkrétněji?
Nemůže, protože je úplně vedle, žádná funkce „document.location“ neexistuje, pokud vím.
stepanka
Profil *
Chamurappi
Źivá ukázka bohužel asi nepůjde, mám to v administraci jednoho e-shopu, a kdybych to chtěla vystavit jinam, kde můžete mít přístup, zabralo by mi to hodně času :(

Ale zeptám se jinak:

Já mám URL ve tvaru http://nekde.cz/e-shop/admin/index.php?p=objednavky&act=detail&id_objednavka=2009030063&akce=zakaznik_prodejna

A potřebovala bych jen umazat tu poslední část za ampersandem, tzn. udělat z toho http://nekde.cz/e-shop/admin/index.php?p=objednavky&act=detail&id_objednavka=2009030063

Možná by to šlo řešit i jinak, než jen přes přesměrování, ale nic mě nenapadá... Napadá někoho z vás něco?
stepanka
Profil *
Tak všem děkuju, ale už jsem to vyřešila jiným způsobem... stejně ale nechápu, proč to přesměrování nefungovalo... ale to už je jedno

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0