Autor Zpráva
Stomas
Profil
Čus... Hledal jsem tady na diskuzích a na googlu a našel jsem toho hodně, ale nic co by odpovídalo přesně tomu co bych potřeboval a protože se moc v javascriptu nevyznám, tak bych vás chtěl poprosit, jestli tady není někdo kdo by mi vytvořil script. Jednalo by se o to, že když by se kliklo na div s určitým pozadím a textem, tak by se pod ním rozevřelo menu a pozadí divu by se změnilo. Po dalším kliknutí by se mělo samozřejmě zase zavřít. Také by se mi hodilo, kdyby se do Session ukládalo, jestli je právě menu otevřené a nebo zavřené, nevím jestli umí javascript pracovat se Session, uměl bych to v PHP, ale to nevím, jak to do javascriptu vložit, tak aby to dělalo, to co má. Samozřejmě takovýchhle rozevíracích "menu" by mělo být několik pod sebou. Předem děkuji, všem co mi pomohou ;-)
Stomas
Profil
Prosím, nemohl by mi s tím někdo pomoct? :-)
Senky
Profil
Fuuha, tak vies ono to je dost zlozita kombinacia javascriptov a css, ale na internete nieco urcite bude. Pod akymi klucovymi slovami si to hladal?
Stomas
Profil
javascript menu, otevírací menu, menu po kliknutí, ...
já tenhle script už jednou viděl na darkdemon.eu/tbc, jenže tahle stránka už není :-(
Stomas
Profil
Nepomohl by mi někdo?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0