Autor Zpráva
cllater
Profil *
Mám javascriptovy pod objekt do kterého si ukladam urcite informace pro urcity prvek. Pak chci vytvořit další podobny prvek a tam ukladam do toho sameho objektu další informace. Mam to v poli takze se mi to tam vsechno pekne uklada. Pak ale kdzy taham z toho objektu ty informace tak mam vlastne v tom hlavnim objektu „form“ cely ten podobjekt „n“. ale ja tam potrebuju mit vzdy pro ten ucity index tu cast objektu „n“ v tom „form“. Proste aby se me nevkladalo cele to „n“ do každého indexu ale jen urcita část pro každý index toho pole. Jde to nejak? Ukazu to na prikladu snad to pujde lip pochopit.

Něco takového mam:

function F_item(id, n) {
this.id = id
this.pocet = n
}

function F_pocet(n) {
this.n = check
}

form[pozice.i] = new F_item();
n[pozice.n] = new F_pocet();

a to mi dela něco takovéhoto to:

({"1":{"id":1,"pocet":{"1":{"n":{"1":{"type":"checkbox“},"2":{"type":"checkbox"},"3":{"type":"checkbox“}}{"2":{"n":{"3":{"type":"checkbox"}}}}}}}

,"2":{"id":2,"pocet":{"1":{"n":{"1":{"type":"checkbox"},"2":{"type":"checkbox“},"3":{"type":"checkbox“}}{"2":{"n":{"3":{"type":"checkbox"}}}}}}})

A ja bych potrreboval něco takohoto:


({"1":{"id":1,"pocet": {"1":{"n":{"1":{"type":"checkbox“},"2":{"type":"checkbox"}}}}}}}

,"2":{"id":2,"pocet": {"2":{"n":{"3":{"type":"checkbox"}}}}}}})
Chamurappi
Profil
Reaguji na cllatera:
Ukazu to na prikladu snad to pujde lip pochopit.
Dobrý nápad, ukaž to na opravdovém příkladu. Přilož odkaz na živou ukázku.
cllater
Profil *
je to zde:
http://www.projekt4.prezentuji.cz/editor2.php

kliknete na checkbox, pak kliknete na ten pridany prvek, ukazou se vam tam vlastnosti, kliknete na pridat prvek, pak podtim se ukaze tlaitko uloz tak se ta mprida, potom tam pridejte uplne nový checkbox. Kdyz se podivate prez firebug na HTML tak to vypada ok. Pak ale kdzy to chci ulozit do JSON prez klinuti na "Uoz" v levem sloupci a podivate se prez firebug co to poslalo prez http do souboru za objekt tak vidite ze je mi to takto k nicemu protoze bych potreboval aby ke kazdemu prvku mel asi zvlast podobjekt. moc nevim jak to ukladat do toohobjektu aby se to dalo rozume ulozit a z toho ulozeneho zase udelat ten samy formular.
dik za rady

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0