Autor Zpráva
Grogg
Profil *
Potřeboval bych osvětlit jeden script odkaz je zde.
Zajímalo by mě, jak udělám aby ty nadpisy nebyli podtržené, když přepíšu z css kódu {cursor: pointer; cursor: hand; text-decoration: underline} na {cursor: pointer; cursor: hand; text-decoration: none}, tak je stejně text podtržený.
Ještě by mě ohledně tohoto skriptu zajímalo co znamená "cursor: pointer" a co znamená "cursor: hand", když jsem to smazal z kódu, tak se nic nestalo...
Grogg
Profil *
odkaz je špatně. tady je adresa: http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/skryvani-odkryvani.html
Charlie
Profil
Cursor hand je klasicka rucicka ktera se zobrazi na odkazech pri najeti a pointer je krizek. Moc prohlizecu to ale nepodporuje.
peta
Profil *
Grogg
- Co treba priorita?
u h3 nastavis na nejvyssi urovni text-decoration a zadna dalsi uroven v class tto vlastnost v nekterych prohlizecich nemuze ovlivnit.
- Otazka je, kde ty to menis, treba mas nad H3 jeste A href, a A href, ten ma vlastni podtrhavani.
- Mozna staci zmacknout F5
- mozna jsi tam nenahral novejsi verzi, na web, proto ti to nefunguje, klikni si zobrazit zdrojovy kod toho sveho, kdyz ti to nefunguje?
Podle mne, jestli jsem to spravne pochopil, by to melo fungovat. Ukaz svuj kod, kde to menis? Kdo vi, co tam vlastne kde menis?
Misto cursor: pointer; cursor: hand;
pouzivej jenom jedno cursor: pointer; (na ostatni prohlizece, co to neznaji, se vykaslat)
Grogg
Profil *
Byla to naprosto amatérská chyba - měl jsem styl v hlavičce a v externím souboru a v hlavičce jsem to měl nastavené jako nepodtržená a v externím souboru jako podtržené.
cursor změním ...
díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0