Autor Zpráva
MikeCZ
Profil
Zdravim.


Toto mám někde uprostřed stránky:
<script type="text/javascript" language="javascript">new inter_slide(logo_86ers);</script>

Generuje to náhodné logo, které se střídá s dalšími v seznamu s efektem fade in fade out.... na tom nezáleží.

Problém je v tom, že když spustíte stránku, tak logo se jakoby při 1. načtení, a prvním fade effektu z černého pozadí do 100% viditelnosti obrázku, jaksi trochu sekne a to kvůli tomu, že se nahrává zbytek stránky ve spod...

Chtěl jsem to tedy vyřešit tak, aby se to "new inter_slide(logo_86ers)" nahrálo až po nahrátí obsahu stránky. Ale jak to udělat? Do body jednoduše nemůžu dat onLoad="new inter_slide(logo_86ers);" ... to je jasné.

Předem díky.
_es
Profil
Toto mám někde uprostřed stránky:
Nemôžeš to dať až na koniec?

Ak to má fungovať tak, ako chceš a script má byť hocikde, tak:
<script>window.onload=function(){new inter_slide(logo_86ers);};</script>
MikeCZ
Profil
Nj, jenže takhle mu davas prikaz jenom aby jednoduše spustil tu funkci a v podstatě tím nemyslíš tam, kam ten skript dáváš na stránku... Jednoduše výsledek bude takový, že ti naskočí bílá stránka bez ničeho.
_es
Profil
Nj, jenže takhle mu davas prikaz jenom aby jednoduše spustil tu funkci
Nie, je to príkaz, aby sa po nahratí obsahu stránky spustila konkrétna funkcia.
V tomto prípade nepomenovaná funkcia s príkazmi medzi { a } .

Do body jednoduše nemůžu dat onLoad="new inter_slide(logo_86ers);"
Dá sa aj:
<body onload="new inter_slide(logo_86ers);">
MikeCZ
Profil
Jenže ta funkce v sobě nemá určeno, kam to má generovat, generuje to na místo, kde sama je určená a přesně tohle ti dá za výsledek prázdnou bílou stránku.
_es
Profil
Tak teda tú funkciu prerob, ťažko ti niekto poradí, keď nie je vôbec jasné, na čo sa pýtaš.
Ak dáš odkaz na tú stránku a jasne vysvetlíš, čo vlastne chceš, tak ti možno poradí aj niekto iný lepšie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0