Autor Zpráva
Katacomb
Profil *
Ahoj chtěl bych se zeptat, zda existuje způsob, jak při kliku na odkaz zjistit, jakým způsobem byl spuštěn. Takže v základu myší nebo klávesnicí, případně jaká to je myš, klávesnice - teda její značka. Prostě vše, co se týče realizace nějaké akce, díky za váš čas.
Bubák
Maximum, co můžeš dostat, je Clicks heatmap.
Chamurappi
Reaguji na Katacomba:
v základu myší nebo klávesnicí, případně jaká to je myš, klávesnice - teda její značka
Značka klávesnice? Ta opravdu zjistit nejde. K čemu by ti to bylo?

Způsob vyvolání akce zjistit jde, můžeš sledovat události onmousedown a onkeydown.
TheoIII
Profil *
Chamurappi

Omlouvám se., to jsem přehnal. Chtěl jsem tím vyjádřit" otázku..,co všechno lze prostě zjistit. Rád bych si vytvořil nějakou vlastní analýzu stránek. Uvedu konkrétní příklad. Na stránce mám 20 odkazu a chtěl bych vědět, co všechno mohu sbírat prostřednictvím toho odkazu za informace. Uživatel klikne na odkaz a lze pomocí toho zjistit JAK na ten link/odkaz klikl ? Nebo třeba jak dlouho váhal s kliknutím nebo se nakonec rozhodl nekliknout atd atd..
Ofi
To, že někdo váhal nad kliknutím někam a pak nekliknul asi nepoznáš xD můžeš ale sledovat čas a uložit si někam do logu po jakym čase například jakou akci udělal(kliknul na odkaz, zavřel okno/panel, nebo si to dal do oblíbených tu stránku (na to doporučuji udělat extra tlačítko:D)) no a pak můžeš zjistit o uživateli standartní info jako prohlížeč, rozlišení apod...
Bubák
že někdo váhal nad kliknutím někam a pak nekliknul asi nepoznáš xD
Některé aplikace vytvářející heatmapy to umí.

si to dal do oblíbených tu stránku (na to doporučuji udělat extra tlačítko:D
I kdyby takové tlačítko bylo nevímjaké, tak používám standardní postup a mám jistotu, že dostanu standardní výsledek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: