Autor Zpráva
4li3n
Profil
Dobrý den,
mám menší problém, mám ukázkové menu, které potřebuji překrýt v případě, že nad menu nejsem myší,
momentálně jsem uvízl v situaci, kdy při najetí myší odstraním pomocí onmouseover a visibility:hidden;
pres css ten objekt, ktery menu prekryva, problem nastava pri tom, kdyz ho chci opet zviditelnit, pri pouziti onmouseout se nevi, ze se mysi odjelo z daneho prvku, jelikoz tam ten prvek v tu chvili neni (je nezobrazeny).

Vedel by prosim nekdo jak na to? :-) viz priklad: http://zkouska.restaurace-koruna.cz/hover.html

Diky Honza
Chamurappi
Profil
Reaguji na 4li3na:
pri pouziti onmouseout se nevi, ze se mysi odjelo z daneho prvku, jelikoz tam ten prvek v tu chvili neni
A nemohl by tam být v tu dobu jiný prvek? (Který nebude před menu.)
4li3n
Profil
Kdyz dam pod menu jiny prvek, musim ho dat pres okraj, to by zase tak nevadilo, kdyz to tak udelam, tak ale nasleduje mensi problem, ktery jsem objevil jen v ostre verzi (nejdri sem to nakonec odladil na te zkousce, ostra verze je prozatim jen u me na localhostu, nemam jeste pro web ani hosting a nerad bych to tady nejak prehnane zverejnoval, mozna se bojim zbytecne, ale nerad bych aby moje prace prisla vnivec..)

proste na prikladu nahore, jsem to uz dokoncil, ted sem prehral kloudnou verzi, ale v ostre verzi v tech strankach co to potrebuji mi funguje odkryti, to je OK, ale zpetne zakryti mi funguje pouze ze 3 stran ctverce, nevim proc (zadna jina komponenta (pruhledna) nad tim neni, menu je z-indexem cele nastavene nad vse na cele strance, takze fakt netusim, proc to tak dela :-()

Chamurappi by mi asi nedal nejaky blizsi kontakt, ze bych to kdyztak zkusil vic rozvist v rychlejsi diskuzi, napriklad po icq ( 441-278-496 )
Těžko se to vysvětluje, když nevidím, jak čemu je rozumnet a cemu ne...

Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0