Autor Zpráva
imploder
Profil
Zdravím,

zkusil jsem vyrobit textareu přizpůsobující se výškou obsahu. takhle to vypadá (to první pole, odzkoušeno ve FF a Opeře že se zvětšuje jak má)

V prohlížečích používajících webkit, konkrétně Midori a Kazehakase (webkit jako renderovací jádro má mj. i Chrome a Safari) se ale nepřizpůsobí na začátku správně výšce řádku a zvětšovat se odmítá. Přitom když si odkomentujete ty dva alerty a budete dávat entery, tak uvidíte, že se vlastnost height zvětšuje. Zobrazené to ale zůstává pořád stejně.

Našel jsem ukázku od Chamurappiho, která kupodivu i na webkitu funguje. Přitom tam nevidím nic, co by to mohlo způsobovat.

no nic, půjdu spát, ale je to fakt divný :-S

P.S.: Nevěděl by někdo, jak zařídit, aby se textarea v horizontálním skrolování chovala jako jednořádkový input, tj. šlo by se posouvat kurzorem na řádku, který není celý vidět, ale bez posuvníku (ten totiž obsah textarey "zaplácne", takže při jednom řádku není nic vidět)?
Str4wberry
Profil
Ad P.S.) To zmíněné „overflow: hidden“ nefunguje?
Chamurappi
Profil
Reaguji na implodera:
Nemůže mít vliv vykreslovací režim?
Když jsem tu odkázanou ukázku sestavil, došli jsme s regym k závěru, že je lepší měřit scrollHeight na kopii <textarey>. Možná by to pomohlo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0