Autor Zpráva
balw
Profil
Zdravím,

mám takový menší problém s tím, že nevím jak tuto situaci vyřešit. Budu mít na ploše odkaz, na který když kliknu, tak mi vyskočí proshlížeč, v něm okno a to okno mi otevře malé okno bez lišty, jen s tím, co já potřebuji. Jak ale automaticky to okno, ze kterého se to malé otevíralo, zavřít? Jde to vůbec? Zkoušel jsem to tu pročítat a nepodařilo se mi najít funkční variantu... Dík
_es
Profil
balw
Akým spôsobom otváraš to okno "B"?
balw
Profil
<script>
window.open("http://www.reklama.net/reklama.html", "_blank", "width=250,height=250");
</script>
balw
Profil
Ale je celkem jedno jakým způsobem se otevře, jen aby se otevřelo při načtení, bez klikání ...
_es
Profil
balw
To, čo chceš, bude asi vo väčšine prehliadačov zakázané, napríklad Firefox povoľuje cez skript zavrieť len tie okná, ktoré boli otvorené skriptom.
V iných prehliadačoch môže vyskočiť hláška, či si užívateľ praje to okno zatvoriť.
Inak na to slúži metóda:
window.close();
_es
Profil
Keby boli okno A aj okno B načítané z rovnakého servera, tak by sa to možno nejak dalo.
Bubák
Profil
window.opener vrací odkaz (ukazatel) na okno, které jej otevřelo.

Budu mít na ploše
Tím myslíš Plochu ve Windows?

odkaz, na který když kliknu, tak mi vyskočí proshlížeč, v něm okno a to okno mi otevře malé okno bez lišty, jen s tím, co já potřebuji. Jak ale automaticky to okno, ze kterého se to malé otevíralo, zavřít?
Proč si to komplikuješ a otevíráš "prohlížeč", co takhle rovnou otrevřít takové okno, jaké potřebuješ?
Připomíná mi to vtip „Co udělá blondýnka, když má chuť na marmeládu? - Oloupe si koblihu“.
balw
Profil
A jak otevřeš přímo z plochy(ve Windows) tak malé okno?
_es
Profil
balw
Možno sa ti zíde skôr: Prism
Bubák
Profil
A jak otevřeš přímo z plochy(ve Windows) tak malé okno?
Už jsi slyšel pojem "Aktivní plocha"? Tuším, že to existuje od dob IE4, rozhodně to není novinka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0