Autor Zpráva
drvaca
Profil
někde jsem viděl javascript, a teď ho přes Google nemůžu najít, furt to hází jiný stránky s jinou téamtikou, ale vyším rankem.
Takže, byl to script, že normálně bylo na stránce psaný "Na předchozí stránce jste strávili" a čas ve tvaru hodiny:minuty:vteřiny .
nevím jestli to byl javascript nebo PHP script, ale mám takové tušení že to byla strának s javascriptem, proto se ptám tady.
Neví náhodou někdo?
Tin
Profil
hledej spíš php. JS běží na jedný konkrétní stránce a nedokážu si představit, že by předával data mezi stránkami. Teď mě ani nenapadá, jak to udělat. Možná kdyby JS měřil čas, při odklepnutí odkazu to poslal php skriptu, který by to napsal na novou stránku...
drvaca
Profil
A PHP skript nevíš, nebo někdo nevíte?
Hledal sjme obojí, ale našl oto úplně něco jinýho :(
Slova tam sice seděly klíčový, ale ne v jedný větě :(
Bubák
Profil
nedokážu si představit, že by předával data mezi stránkami.
Já si to představit dokážu, co tak ten čas zapsat skriptem do malého souboru.
drvaca
Profil
A nevěděl bys přímo script?
Tin
Profil
script ne, jen (asi ne nejlepší) algoritmus:
každou vteřinu uložíš do cookie nový čas, při načítání nové stránky pak z cookie načteš uložený čas.
Asi lepší bude při načtení stránky získat aktuální čas, a při opouštění získat nový aktuální a do cookie uložit rozdíl
Bubák
Profil
Napadl mě lepší postup, než ukládat pravidelně do cookie čas. Nově otevřená stránka přečte z cookie čas, kdy se otevřela předešlá stránka a pak stačí spočítat rozdíl časů.
Ale ještě mě napadlo, má takhle informace nějakou vypovídací hodnotu, když skoro každý si otevírá stránky v panelech?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0