Autor Zpráva
Bohuš
Profil *
zdravicko pratele tak jsem konecne zprovznil lightbox (po dlouhych hodinach kdy uz jsem sem chtel psat mi to doslo - rel do < a> ne do < img> :-D to jen tak na okraj...)

problem mam s odkazy zpet a vpred - vse normalne funguje akorat obrazky prev a next nejsou videt ale pritom odkazuji tzn. kliknu do mista kde by mel obrazek byt a img se zmeni akorat ze ten obrazek tam chybi.... nestalo se vam to nekomu? nejspis to bude prkotina ale nevim si s tim rady...

jedna se o lightbox2.03.3
Nox
Profil
Bohuš
Kliknutí vpřed a zpět funguje jen pro obrázky sdružené do galerie což nastavíš tak, že místo rel="lightbox" dáš rel="lightbox[nejaky_nazev_galerie]"
Jestli to nebude tímto
Galerií můžeš mít na stránce víc
panther
Profil
Nox
Kliknutí vpřed a zpět funguje jen pro obrázky sdružené do galerie což nastavíš tak, že místo rel="lightbox" dáš rel="lightbox[nejaky_nazev_galerie]"
tady problém nebude, protože: „vse normalne funguje akorat obrazky prev a next nejsou videt ale pritom odkazuji tzn. kliknu do mista kde by mel obrazek byt a img se zmeni akorat ze ten obrazek tam chybi

Bohuš
co ten obrázek? Máš ho na správném místě, odkazuješ na něj v Lightboxím CSSku správnou cestou? Jinde by chyba být neměla, když to funguje.
Bohuš
Profil *
no prave u tohohle lightboxu se nastavuje skupina tak ze dam rel="llightbox[roadtrip]" a lb si to prebere do skupiny sam....
Bohuš
Profil *
co ten obrázek? Máš ho na správném místě, odkazuješ na něj v Lightboxím CSSku správnou cestou? Jinde by chyba být neměla, když to funguje.

no to je prave divny protoze treba obrazek close se ukaze normalne
Bohuš
Profil *
[#5]

i kdyz je v stejne css slozce

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0