Autor Zpráva
4li3n
Profil
Zdravím,
neměl by někdo typ na galerii takového typu jako je na sauto.cz v detailu inzeratu?

Jeden obrazek , po kliknuti na nej se otevre okno s sipkama dalsi, predchozi a maly nahledy bud na strane, nebo dole, to by bylo jedno, jde o to aby byl jednoduchy design, zadny preplacanosti, mozna s moznosti mensi konfigurace.

Omlouvam se, ale nikdy jsem nic podobneho zatím nepotřeboval, tak se ptám, nerad bych mesic zkousel XX galerii prekopavat, kdyz by to stejne nemuselo byt ono, takhle zkusim zmensit riziko spatneho vyberu..

Diky Honza
b2
Profil *
http://ualbum.crempa.net/index_cz.html - uAlbum je jednoduchá galerie, XHTML+CSS+PHP+JS v jednom souboru index.php. Vytvoříš složku, nastavíš ji práva 777, nahraješ do ní soubor index.php a fotky (JPG, GIF, PNG), hotovo. Automaticky vytváří náhledy do samostatné složky, má slideshow, nastavení ve zdrojáku (barvy, titulky, interval slideshow, název složky pro náhledy, ...). Na serveru nutná podpora PHP a GD knihovny, víceméně stamdard i na českých freehostinzích (webzdarma, ic, sweb, ...).
Aichi
Profil
Fotogalerii z sauta.cz je možné použít (přesně tu samou), Seznam jí dává volně k dispozici: JAK LightBox. Konfigurace je více než rozsáhlá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0