Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Potřebuju informaci, nemám nainstalený SP 2.

Je mi jasné, že když udělám klasický popup, totiž

<script>
window.open(parametry)
</script>

tak to widle s nainstalovaným SP2 zabijou a nic se nestane. Co se ale stane, když někdo klikne na takovýto odkaz?:

<a href="cokoliv" onclick="window.open(parametry)">

Zabije se to, nebo se to stane? Díkes za info.
DoubleThink
Profil *
V prvním případě se popup neotevře - zobrazí se takovýto panel:



Ve druhém případě se popup zobrazí (pokud to nebylo vyloženě zakázáno v nastavení)
DoubleThink
Profil *
Ještě citace nápovědy:

Některá překryvná okna otevřená klepnutím na odkaz nebo tlačítko jsou užitečná. Pokud například klepnete na obrázek, abyste zobrazili větší verzi, může se otevřít v překryvném okně. Při nákupu vstupenek na koncert na Internetu se může po klepnutí na odkaz zobrazit uspořádání sedadel v překryvném okně
Yuhů
Profil
děkuju, oddechl jsem si.

Ach jo, ti microsoftí překladatelé! Kdyby neexistovalo české slovo "pop-up", tak jsem zticha, ale ono existuje a je normální. Proč "překryvná okna"? Není to špatné, ale je to zbytečné. Kdyžtak "vyskakovací".

Omlouvám se za profesionální překladatelskou deformaci.
DoubleThink
Profil *
Překryvná okna bych ještě zkousnul

Toto je ovšem kvalitnější matroš:

Maggi
Profil *
Dobrý den, můžete mi prosím pomoct. Začaly se mi na obrazovce objevovat pop-up okna - už jsem z toho docela unavená a nevím, jak se jich mám zbavit. Poradíte mi? Taky se mi nastavila domovská stránka, kterou nechci.

Děkuji. Maggi
Martin Kuželka
Profil
Maggi doporučuju Ti přejít na prohlížeč Firefox, tam se ti tohle stávat nebude. Sorry, není to moc odpověď na otázku.
Martin Kuželka
Profil
Maggi, teď už snad pomůžu ;-) Tu domovskou stránku si změň přes Nástroje > Možnosti internetu > tam je okýnko, kam napíšeš tu novou adresu domovský stránky. Co se týče těch popup oken, nevím kdy se Ti to stává, takže nemůžu poradit.
mat
Profil
přenastavení domovské stránky v IE je věčné téma - doporučuji (když už trváš na IE) použít SpyBot a nastavení, kterým domovskou stránku uzamkneš proti všemožné havěti...

a jinak - tenhle thread byl původně o něčem docela jiném...
Maggi
Profil *
Děkuju všem za odpověď. Zkusím s tím nějak hnout:) Přeju hezkej večer..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0