Autor Zpráva
K.
Profil *
Chtěl bych se zeptat, zda-li jde JS nějak přimět výpis výsupního bufferu (něco jako flush()). Jde o to, že načítám data z XML a při jejích větším počtu to načítání trvá délší dobu a já chci po tuto dobu zobrazit nápis, že se to načítá.
Děkuji za jakoukoliv radu.
peta
Profil *
K.
<div id=xxx>Nacitam</div>

<script>
function kresliObrazky()
{
getElementByID(xxx).style.display="block";
...
getElementByID(xxx).style.display="none";
}
</script>

flush mozna je take, pak ale je onload a podobne akce. Kdyz das do google: javascript onload exapmple
urcite ti neco najde pouzitelne
Leo
Profil
Prohlizec obecne udela vystup do prohlizece az kdyz se ukonci zpracovani celeho bloku <script></script>, Leo
Fred
Profil
? http://www.brothercake.com/site/resources/scripts/domready/
K.
Profil *
Nejsem si jistý jestli mi právě toto pomůže. Já potřebuji zobrazit výpis až o mnohem později než se spustí funkce registrovaná ve window.onload (ten výpis je vyvolán až stiskem tlačítka). Jde o to, že potřebuji aby se ten výpis (tabulka o cca 10000 řádků) alespoň vypisoval postupně (ve FF je tabulka zobrazena do 4-5 vteřin, ale v IE to trvá kolem 15 vteřin).
Leo
Profil
Tabulku vam IE po castech nevykresli. Mam pocit, ze existuje jakasi finta s nastavenim table layout na fixed, ale uz si nepamatuju jaka presne. Leo
habendorf
Profil
Mam pocit, ze existuje jakasi finta s nastavenim table layout na fixed, ale uz si nepamatuju jaka presne.
Jo, IE6 pak (údajně, nezkoušel jsem) vykresluje řádky najednou po sedmi.
K.
Profil *
Děkuji všem za rady. Nakonec jsem to vyřešil tak, jak jsem to původně chtěl: načítám to XML pomocí XSL transformací a je to mnohem rychlejší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0