Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím Vás. Mám flash animaci vloženou pomocí flashobject.js. Nepoužívám novější SWFobject.js, protože bylo nutné flash aktivovat v IE7 a Opeře. S flashobject.js mám (kupodivu) potíže v Opeře starší než 9 (8,7, dál už to netestuji) a na druhé straně v nejnovějším IE 8. Vše ostatní (IE6, IE7, Chrome, FF 2, FF 3, Opera 9+) vypadá, že jede bez problémů. Problém je ten, že se nevytvoří SWF objekt. Poradíte mi, zda by ho šlo nějak jednoduše vytvořit ?
Konzole mi hlásí chybu "object required" na řádku 19. Zkusil jsem vytvořit nový objekt (viz zakomentovaná část kódu), ale asi s tím je třeba ještě něco dalšího udělat.
com.deconcept.FlashObject = function(swf, id, w, h, ver, c, useExpressInstall, quality, redirectUrl, detectKey){
      this.DETECT_KEY = detectKey ? detectKey : 'detectflash';
      this.skipDetect = com.deconcept.util.getRequestParameter(this.DETECT_KEY);
      this.params = new Object();
      this.variables = new Object();
      this.attributes = new Array();

      // var swf = new Object();
19.   if(swf) this.setAttribute('swf', swf);
     if(id) this.setAttribute('id', id);
     atd.
}

Pak bych musel ještě upravit funkci (což bych snad už zvládl)
com.deconcept.FlashObject.prototype.getHTML = function() {
    var flashHTML = "";
    if (navigator.plugins && navigator.mimeTypes && navigator.mimeTypes.length) { // netscape plugin architecture
        if (this.getAttribute("doExpressInstall")) { this.addVariable("MMplayerType", "PlugIn"); }
        flashHTML += '<embed type="application/x-shockwave-flash" src="'+ this.getAttribute('swf') +'" width="'+ this.getAttribute('width') +'" height="'+ this.getAttribute('height') +'" id="'+ this.getAttribute('id') + '" name="'+ this.getAttribute('id') +'"';
		var params = this.getParams();
        for(var key in params){ flashHTML += ' '+ key +'="'+ params[key] +'"'; }
		pairs = this.getVariablePairs().join("&");
        if (pairs.length > 0){ flashHTML += ' flashvars="'+ pairs +'"'; }
        flashHTML += '></embed>';
    } else { // PC IE
        if (this.getAttribute("doExpressInstall")) { this.addVariable("MMplayerType", "ActiveX"); }
        flashHTML += '<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="'+ this.getAttribute('width') +'" height="'+ this.getAttribute('height') +'" id="'+ this.getAttribute('id') +'">';
        flashHTML += '<param name="movie" value="' + this.getAttribute('swf') + '" />';
		var tags = this.getParamTags();
        if(tags.length > 0){ flashHTML += tags; }
		var pairs = this.getVariablePairs().join("&");
        if(pairs.length > 0){ flashHTML += '<param name="flashvars" value="'+ pairs +'" />'; }
        flashHTML += '</object>';
    }
    return flashHTML;
}
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mufnu:
Prosím o odkaz na živou ukázku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0