Autor Zpráva
Sylar
Profil
Zdravím,
potřeboval bych na stránce přidávat pomocí JS (bud přes button nebo odkaz) do formuláře další inputy, textarey či selectboxy a vedle nich mít ještě další odkaz (nebo button) pro jejich opětovné smazání ...
popstrčte mě prosím někdo ke správnému řešení ... popř. jestli máte již odladěný kód, budu za něj rád ... jen pls o komentáře, rád bych jej pochopil ...

díky
Shadowek
Profil
Například:
Obal to DIVem a tomu tlačítku nastav onClick zapne styl display:none.
Teda jeslti jsem pochopil co chceš
Sylar
Profil
Shadowek
to ano to, ale já bych potřeboval těch inputů zobrazit více a nevím kolik jich bude tzn. že tam nemohu udělat např. 10 skrytých divů protože jich může být mnohem více ...
jso
Profil *
Sylar
spíš to bylo myšleno tak, že input budete pravděpodobně vkládat do nějaké oblasti, standardně divu, který má nějakou třídu.
Pomocí js se dostanete na ten div (
document.getElementById
) a pak stačí použít metody na vytváření a přidávání, respektive odstraňování z dané oblasti (
document.createElement a document.addElement
).

Nebo použít některý s frameworků, které to zvládnou s menší námahou programování.
Sylar
Profil
jso
nakonec jsem to tedy vyřešil takto ...
  var items = 1;
  
  function another_item() {
    items++;
    document.getElementById("item"+(items-1)).innerHTML+=
    '<input type="text" name="item[]" /><div id="item'+(items)+'"></div>';
  }


nebo je innerHTML horší řešení než createElement ? pokud ano, napište ... pokud ne, zajímaly by mne ještě dva JS scripty ...
jsou z téhle stránky/ a je to ten v levo, který scrolluje text a ten co "rozvíjí" položky v menu ... koukal jsem do zdrojáku té stránky ale zdá se mi to straaaašně složité ... nemáte někdo trošku méně megalomanské verze ?
jso
Profil *
Sylar
Zkuste to zhodnotit
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=90307&forum=8&page=-1

Na předcházející a podobné (menu) je dobré použít nějaká framework, v tomto případě asi jQuery.
Shadowek
Profil
jso
Ano a Sylar se omlouvám včera jsem hodně spěchal a napsal jsem to docela nesrozumitelně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0