| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Já Profil * |
Ahoj, mám script na výpočet růstu v bodech a procentech, a nějak nefunguje a já nemůžu zjistit proč.... Když změním hodnotu v prvních dvou polích, tak by se měli ty další dvě vyplnit, ale nic se neděje....
<form name="f">
Původní body: <input type="text" name="i1" onchange="Vypocti()" />
Současné body: <input type="text" name="i2" onchange="Vypocti()" />
Růst o: <input type="text" name="i3" />
Růst - procent: <input type="text" name="i4" />%
</form>
<script>
function Vypocti() {
var p1=document.f.i1.value;
var p2=document.f.i2.value;
var p3=p2-p1;
var p4=p3/p1*100;
var document.f.i3.value=p3;
var document.f.i4.value=p4; }
</script>Moderátor Chamurappi: Titulek „Nějaká chyba?“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
|
||
| _es Profil |
#2 · Zasláno: 30. 8. 2009, 12:59:17 · Upravil/a: _es
Já
Funkcia Vypocti nevznikne, lebo tam máš syntaktickú chybu:
|
||
| Já Profil * |
#3 · Zasláno: 30. 8. 2009, 13:20:47
Aha, díky moc, už to běží.
|
||
|
Časová prodleva: 17 let
|
|||
0