Autor Zpráva
Macro
Profil
dobry den,

na stranku davam vlastny autocompliter. s tym ze vysledky do zoznamu navrhovanych retazcov taham z DB po kazdom napisani dalsieho pismena. vysledky dostanem, avsak chcel by som ich zobrazit podobne ako je to v prehliadacoch defaultne.
vysledky mam v divu, ktory obsahuje teda zoznam. bohuzial div sa mi vypisuje klasicky do stranky, a nie pod okno a nad ostatnymi elemtami. Proste aby sa zobrazil ako ked vyberate zo selectu.


hladal som na nete, ale nasiel som bud hotovy autocompliter (ten pouzit nemozem, kedze potrebujem k tomu dorobit este nejake veci a tie tam neviem dostat), alebo tooltipy ktore fungovali cez tag a.

pochopil som ze iba cez css to nepojde, a ze bude treba JS, a ten ovladam iba na slabsej urovni. tak vas prosim nevedeli by ste mi poslat nejaky kod, pripadne odkaz na taky kod aky potrebujem?

snad ste moj vyklad pochopili.

pripajam este kod ako to mam zatial
<input type="text" name="search" id="inputString" onkeyup="lookup(this.value);" autocomplete="off"/>
 <div class="suggestionsBox" id="suggestions" style="display: none;">
   <div class="suggestionList" id="autoSuggestionsList">
   </div>            
 </div>

a ten div id="suggestions" aby sa zobrazil ako pri selecte.
fajzen
Profil
ja som to riešil absolútnym napozicovaním a vysokým z-indexom, ale nepodarilo sa mi docieliť to, aby to vyzeralo vo všetkých prehliadačoch rovnako, už le preto, lebo každý prehliadač vykreslí ten input trochu inač...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0