Autor Zpráva
theray
Profil *
Prosím ak by mi niekto vedel poradiť na kontrolu zapísaných údajov uživatelom na konci formulára a potom ho až odoslať.
WebDevelo
Profil
http://www.google.cz/search?hl=cs&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Acs%3Aofficial&hs=pK7&q=php+kontrola+formul%C3%A1%C5%99ov%C3%BDch+dat&btnG=Hledat&lr=

Nebo pošli konkrétní příklad.
theray
Profil *
PS.:
Vlastne ide o dva formuláre na prvom uživatel vkladá meno, adresu a na poslednom mu vypíše ním zapísané údaje pre zkontrolovanie správnosti informácií a následne môže odoslať.

dakujem
theray
Profil *
PHP scripty na kontrolu údajov scriptom a odoslanie mailom som našiel spústu. Moj formulár má 5 záložiek sú tam aj obrázky ktoré sa menia pri výbere selectom neskor by som chcel aby sa odosielal formulárom aj ten obrázok. No ked uživatel toto všetko vyplní posledným krokom je prehlad údajov pre uživatela ako kontrola a odoslanie.
Alphard
Profil
theray:
V závislosti na rozsahu formuláře budete zřejmě muset volit mezi hidden poli ve formuláři nebo uložením do session. Kombinací těchto metod je uložení dat na serveru a do hidden (nebo odkazu) dát jenom nějaký identifikátor.
Podívejte se na tuto ukázku a tady je vysvětlené. Článek je sice zaměřen na práci s databází a vytvoření jednoduché návštěvní knihy, ale při psaní příspěvku je tam funkce náhledu a o tu vám jde, jestli dobře chápu dotaz.
theray
Profil *
Alphard
Ano to je presne ono čo som hladal...dakujem

PS pokial by ste vedeli niečo o tom odosielaní obrázkov z formulára(ale nie nahraté uživatelom ale vybraté z ponuky v novom malom okne) alebo aspon odkaz bolo by super zatial ešte raz dakujem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0