Autor Zpráva
juneau
Profil
pracuji si na svém malém redakčním systému a pár věcí řeším přes SESSION, tedy v hlavičce každé stránky mám session_start() a pohoda. Jenže na jednom serveru mi to píše (NOTICE), že sessions jsou zapnutý a tak se nebudou zapínat podruhé. Žádný problém, ale já bych byl rád, kdybych se zbavil i té poznámkové hlášky, aniž bych musel vypínat error_reporting().

Je nějaká možnost zjistit, zda jsou SESSIONS zapnuté? Něco jako:

if(!xxx) // sessions nejsou
session_start();

...
Kajman
Profil *
možná

if (!isset($_SESSION))
session_start();
Leo
Profil
No ja ziju v pocitu, ze bez session_start() na zacatku skriptu se k SESSION promennym nedostanete, takze se proste musi zavolat. Ta noticka je nejaka divna, nevolate nahodou na stejne strance tu fci dvakrat? Leo
Kaifman
Profil
ja mozny ze tam maj session auto start

resil bych to takhle

@session_start();
juneau
Profil
jo, dela to jen na jednom serveru a pise to, ze session jsou uz odstartovany, tak se muj prikaz bude ignorovat. ja bych to prave chtel vyresit bez jakekoli chybove berlicky (i @) a tak zkusim kajmanovo reseni a pak se mozna ozvu :)
Rozi
Profil *
if (!ini_get('session.auto_start')) session_start();
juneau
Profil
fajn, jedno reseni je takoveto:

if(ini_get('session.auto_start') != 1)
session_start();

... jenze otazka je, jestli neni tahle fce (ini_get) na jinych serverech vypnuta. nevite jak je to s ni na pipni? nemam tam zadny ucet, zkousel jsem to na wz.cz, superhosting.cz a hostingzdarma.cz a zadny problem.
juneau
Profil
predbehl's me, rozi :)
Rozi
Profil *
LVI. PHP Options&Information
Installation

There is no installation needed to use these functions; they are part of the PHP core.

o tri minutky hehe:))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0