Autor Zpráva
gagi
Ahoj lidi, potřebuju prosim pomoct. Muj hosting má zaplé SafeMode a z "bezpečnostních důvodů" nejde vypnout. Kvůli tomu normální php file managery nemohou pracovat správně se složkama, soubory jdou uploadovat normálně, ale jakmile se vytvoří nová složka přes jakýkoliv file manager, tak je absolutně nepoužitelná, nejdou do ní nahrávat soubory ani vytvářet další adresáře, protože vlastníkem složky je script (UID).
Dočetl jsem se, že je třeba to obejít pomocí ftp funkcí v php, o tom totálně nic nevim. Jestli byste mi mohl někdo doporučit nějakej php file manager, kterej by fungoval i na SafeMode nebo nějak předělat třeba uploader od kahiho (uploader.kahi.cz) nebo nějakej jinej. Díky moc GAGI
_es
gagi:
PHP súborové manažéri nepoužívam, no nie je v niektorých z nich možnosť pripojenia na FTP server?
Ak áno, tak by sa to dalo vyriešiť pripojením na ten istý server FTP pripojením.
gagi
_es
Tak to bych se mohl rovnou přihlásit k ftp přes jakýkoliv ftp manager, dokonce je jeden přes webové rozhraní přímo k webhostingu, jenže já budu mít spoustu uživatel a mohu mít pouze jeden ftp účet na adresář. Ale nebyl by úplně špatnej nápad, že by se uživatelé přes svoje jméno a heslo přihlásili a nějak tajně by se odeslali pokaždé ty samé údaje k ftp, ale to je zbytečně složité a když chci časem udělat přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, tak by to ani nešlo.

Potřebuju nějakej ten php manager s ftp funkcema nebo se alespoň dozvědět jak na něj, protože přihlásit se, stahovat a uploadovat soubory normálně jde, akorát je problém se složkama. tam se musí využít nějaká ta ftp funkce, nejspíš se krátkodobě používá přenosu přes ftp nebo já nevim.
gagi
Tady jsem našel nějaké ftp funkce do php
http://www.webdrive.cz/phpnet/phpnet-knihovny-funkce.php?kod=ftp
ale s php začínám a nevím tak úplně, co si s nimi počít... já bych nejradši nějakej ten php manager
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.