Autor Zpráva
watchick
Profil
Zdravím,
když mám na hlavní doméně
http://damak.cz
nastavenou cookie, jde nějak nastavit, aby šla i na subdoménu
http://poker.damak.cz
? Díky Watchick
nightfish
Profil
ano, jde to
slouží k tomu pátý parametr setcookie()
watchick
Profil
takže prostě udělat
 setcookie("prichod","17:23",time()+30000,0,"www.damak.cz")

nebo
 setcookie("prichod","17:23",time()+30000,0,".damak.cz")
? nepochopil jsem co z toho je ta varianta pro všechny subdomény, když se nastavuje na doméně.

Díky
watchick
Profil
předělal jsem to na
setcookie("logged", "$iduzivatele". "[.]" ."$md5hash", time()+ $time,"/",".damak.cz");
stále nefunguje, nevíte proč?
Watchick
Profil
Nebo je nějaký jiný způsob jak získat proměnnou která je nastavená na doméně ze subdomény? přes nějaké načítání, nebo tak?
Majkl578
Profil
Watchick
je to v manualu (php.net/setcookie)
The domain that the cookie is available. To make the cookie available on all subdomains of example.com then you'd set it to '.example.com'. The . is not required but makes it compatible with more browsers. Setting it to www.example.com will make the cookie only available in the www subdomain. Refer to tail matching in the » spec for details.

<ot>mohl bych vedet, proc mas 2 ucty?</ot>
Watchick
Profil
Majkl578
mno, takže jsem si snad jasně přečetl, že pokud jí nastavím na ".damak.cz", tak bude "available all subdomains of example.com", nebo jsem to prostě pochopil špatně?

moje chyba, po delší době absence jsem se pokoušel přihlásit s "watchick", a nebralo mi to, kdyz jsem "se" hledal, tak jsem se nenasel, tak jsem si zalozil novy ucet, nebot jsem si myslel ze me forum proste smazalo, mno a ted jsem prisel na to, ze ten ucet existuje, akorat je s velkym pocatecním písmenem...
Majkl578
Profil
Watchick
zkus napsat administratorovi, coz je myslim DoubleThink
Watchick
Profil
Majkl578
Dobře, a co se týče mého cookie problému?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0