Autor Zpráva
Sylar
Profil
Zdravím,
velmi jednoduše ... mám na stránce tlačítko ... pokud na něj kliknu provede se mi script, kde se mi spočítají dvě čísla ... jakmile se tento script provede, potřebuji aby na uživatele vyskočilo pop-up okno s výsledkem součtu.
Poraťe prosím jak to co nejefektivněji udělat ....
GeneralDv
Profil
Tak tej JS normálně vypiš ne ?
Sylar
Profil
GeneralDv
script který se provádí je v PHP a já to POP-UP okno potřebuji vyhodit až poté co se script provede (automaticky), protože se v něm budou nacházet data, které ten script "vypočítá" ...
Nox
Profil
No však.... PHP se provede ještě před odesláním do prohlížeče, takže něco jako
<?php
// můj skript
if( $uspesne ){
?>
<script>my_popup("blabla")</script>
<?php
}
...
?>
imploder
Profil
Pokud se má zobrazit až po provedení skriptu, tak ten skript prostě vypíše JS na zobrazení okna až na konci (po tom, co udělá všechno co má).
Sylar
Profil
Nox
to ano, ale nevím jak udělat to pop-up okno :-] ... jestli to bude přes js nebo php mi je jedno ... jestli to tedy přes php vůbec n ějak jde
imploder
Profil
Sylar
PHP běží na serveru a jediné, jak může něco zobrazit v prohlížeči je vypsat příslušný HTML/CSS/JS kód. Prostě ten PHP skript vypíše kód v Javascriptu a ten se v prohlížeči provede, tj. vytvoří okno.

mimochodem (odbočka): Skript v PHP může vytvářet jakýkoliv výstup - nejen HTML stránku (i když na to se nejčastěji používá), ale klidně i obrázek, pdf soubor, nebo obyčejný texťák. (pozn.: pokud ale vytváříš něco jiného než HTML/CSS/JS kód, tak je potřeba funkcí header() změnit hlavičku Content-type)
Sylar
Profil
imploder
tzn. popup okno můžu vytvořit pomocí fce header a změnou Content-type ?

nevím jak to vyřešit po technické stránce ...
Nox
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html
foutbaista
Profil *
Ahoj,nemuzu na dark orbit kvuli pop up oknu a nevim co mam udelat,poradte nekdo...dik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0