Autor Zpráva
gardener
Profil
Zdravím, stojím před otázkou, jaký framework z výše uvedených začít používat:
Chci jej používat na jednoduché projekty (př: Správa kontaktů cca 5000 osob,editace článků, novinek atd..zkrátka jednoduchý CMS)

Prioritní pro mě je
>Jednoduchost a s tím plynoucí doba pro naučení
>Rozsáhlost komunity tzn: pokud něco nepůjde, kde se mohu dobrat odpovědi..
>Manuál, nejlépe dobře zpracovaný s ukázkami kódu

Rychlost v mém případě není důležitá

Co by jste doporučili?

Díky za každou radu..
Mastodont
Profil
Kohana, Cake.
Majkl578
Profil
Za sebe doporučuji Nette, pokud nevadí bouřlivý vývoj :) Plusem je české fórum, ochotní lidé v komunitě a s tím související jabber místnost. :)
Ondřej Brejla
Profil
Taktéž bych doporučil Nette. Manuál je sice ve výrobě, nicméně příklady v distribuci jsou a aktivnější fórum snad neexistuje (odpovědi opravdu do pár minut). Takže tak.
Jan Tvrdík
Profil
gardener:
Nette má obrovský potenciál do budoucna. Oproti ostatním FW má ale (v současnosti) výrazně horší dokumentaci, na což při jeho volbě určitě narazíš. Nová dokumentace (přesněji komplet nový web) jsou sice v plánu, ale než se nová dokumentace napíše, tak to ještě potrvá. Skvělá komunita (jsem rád, že jsem jejím členem) okolo něho je určitě velkou výhodou. Pokud máš možnost, tak přijeď na WebExpo. Pomůže ti to udělat si názor.
gardener
Profil
Hmm laka me Nette kvuli asociaci s DIBI ale presto porad vaham...kdyby tak aspon byl nejaky casovy odhad na termin, kdy dokumentace bude na jine urovni...Webexpo tento rok nestihnu, verim ale se pak urcite nekde objevi zaznamy z prednasek...zrovna na Nette bych se kouknul rad.
Aesir
Profil
gardener:
Záleží, který z parametrů je pro váš výběr důležitý, ale zrovna existence jedné z knihoven by něměl být argument pro. Pokud jsou kvalitní, jsou psané tak, že fungují standalone a můžete je přenést i do jiného frameworku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0