Autor Zpráva
technik
Profil
Na svém webu jsem se pokoušel rozjet Youtube clona, ale po zadání adresy se mi objevil tento error:

Warning: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 3856/2981 is not allowed to access /usr/local/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613 owned by uid/gid 0/50 in /data/www/malcakov.cz/data.malcakov.cz/classes/config.php on line 2
extension_dir does not exists /usr/local/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613
technik
Profil
Na řákdu 2 v souboru mám hafo čísel a písmen, proto jsem to převedl do txt:

data.malcakov.cz/config.txt
Radek9
Profil
technik:
Být tebou bych si za každým středníkem udělal \n a potom se soustředil jen na jeden údaj.
Slim12
Profil *
Naco dělat klona Youtube?Myslite že k vam bude chodit vic navštěvniku?A neni nahodou lepši dělat u php popisky?Napřiklad ja jsem těžko pochopil co ten script vyše děla
Joker
Profil
technik:
Skript vyžaduje rozšíření, které na serveru buď není, nebo je z bezpečnostních důvodů nedostupné.

Krom toho viz Radek9 (rozumné řádkování) a Slim12 (k čemu klon YouTube?)
technik
Profil
Joker:
Nevíš která to jsou, abych si je mohl nechat zapnout?

Radek9:
Tenhle script jsem nedělal já :-D

Slim12:
Nemyslim, jen chci udělat web s pár videama, a tenhle YouTUbe clon je na to prý dobrej
AM_
Profil
technik:
zkus si ten skript dešifrovat, vypadá to na base64, tohle nikdo luštit nebude a dešifrovat za tebe také ne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0