Autor Zpráva
Láďa
Profil *
Dobrý den, potřeboval bych udělat asi více skriptů :( Na webu bych potřeboval udělat asi toto (( Lidé budou nahrávat na server mp3, poté script bude pro každou z nahraných mp3 generovat novou stránku např. 1.php... 2.php atd. a v těchto souborech se bude pouze měnit název souboru, popis a samotné místo souboru. Poté by se měla vygenerovaná stránka přidat do nějakého jiného skriptu který bude všechny songy řadit od nejnovějších popř. bude možnost vyhledání mp3. Pomohl by mi někdo s tímto úkolem. Zajímá mě ten kód.... Prosím pomužte (píši sice že by se nahrávali mp3 ale prosím o kód bez omezení na formát a velikost.
AM_
A máš nějaký pádný důvod k tomu, aby každá MP3 měla svůj soubor? Databáze MP3, nad kterou jsou operace jako seřazení podle data zcela banální, není vůbec složitá věc, ale proč tam chceš php pro každý soubor opravdu nechápu.
Jinak jestli chceš celý kód, asi by to bylo vhodné přesunout mezi práce a zakázky.
Láďa
Profil *
Aha, no tak já newim ale mohl by mi aspoň někdo poradit jak generovat ty stránky a jak je pak automaticky třídit? Prosím, Dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: