Autor Zpráva
kk
Profil *
zdar, koukám na popisek tohoto tématu

Uvádějte vždy celé znění chybových hlášek.

mám problém takový že na mám serveru se nezobrazují chybové hlášky vůbec :/
nastavení by mělo být v pořádku koukali jsme nato už s více lidma všichni kulíme a netuším jakto že se neozbrazují
- a procházím logy na serveru a nikde nic jako by žádne chyby nebyly ..jenomže udělám syntax chybu a plac bila stránka ale ten fatal error nima :/

error_reporting E_ALL & ~E_NOTICE E_ALL & ~E_NOTICE
log_errors On On
log_errors_max_len 1024 1024
display_errors On On
display_startup_errors On On
Nox
Profil
Nevím jestli to chápu dobře, ale přijde mi, že při některých chybách to prostě vyhodí jen prázdnou stránku,
toto by měl být work-around

http://php.vrana.cz/zpracovani-fatalnich-chyb.php
kk
Profil *
ehmm mi to nehlásí žádné chyby server je téměř prázdný a téměř čerstvě zprovozněn nechputo rád bych ty chyby někde viděl aspon v logu :D abych mohl snima něco dělat a rozjet web
perun
Profil
A ten php.ini súbor sa nachádza v tom adresári, kde ho PHP očakáva?
Majkl578
Profil
perun:
To je přeci jedno, phpinfo() vypisuje již načtené nastavení.
E_ALL & ~E_NOTICE vypíše vše kromě chyb typu notice. Není náhodou někde ve scriptu nějaká změna přes error_reporting() nebo ini_set()?
kk
Profil *
musí přeci jsem tu konfiguraci nahoře zkopíroval z phpinfo() ktere jsem si nechal v indexu zobrazit , a no a udivuje mě že pokud vtom souboru nastavím ručně
přez ini_set display_errors a error_reporting() tak se začnou zobrazovat :D

a taky je divné že pokud nastavím na serveru include_path do jiného adresáře a includnu si zněj nějaký soubor hle fatal error.. soubor nenalezen :/

a to jsem si říkal že o zakladnich nastaveních něco vím a že si to dokážu nastavit jsem z toho vedle na localu vše jede jen to je win a timpadem to chci nastavit na jinou adres. strukturu
kk
Profil *
Majkl578:
není ono mi to spadne hnedka na prvním includu(kvuli výše zmin. problemu :D) až poněm začinam nastaveni applikace a rozhodovat se jestli chci nebo nechci zobrazovat errory (podle toho jeslti to je test nebo ostra verze)
Majkl578
Profil
A log apache nic neříká? Třeba něco o segfault,...
perun
Profil
A čo takto si teda dať to nastavenie hlásenia errorov pred ten include, ktorý robí problémy? Myslím, že by to dosť pomohlo.
kk
Profil *
perun:
ehmm problem byl ale vtom že to nežralo defaultni nastaveni ručně si to dokažu taky nastavit ale to mam všude nastavovat ručně? nebudu dělat ze sebe otroka když něco neni v pořádku přeci

.. každopádně už to jede asi to spravili správci netuším proč



ale přetrvává problém že pokud chci nastavit include path mimo root do jiné složky na serveru tak to nenajde require_once
pokud nastavim symlink z rootu na adresař mimo něj a nastavim na ten symlink include_path tak by to mělo jet nebo se pletu?
kk
Profil *
Majkl578:
log apache byl vpohodě
kk
Profil *
mám to dik moc za čas ... špatně nastavene prava na linuxu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0