Autor Zpráva
Jack06
Profil
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, zda už někdo máte zkušenosti s něčím takovým.
Chtěl bych, aby když napíšu nějaký text a odešlu ho formulářem, tak aby se mi vypsali všechny slova ,(fráze o dvou slovech, fráze o třech slovech) a počet jejich výskytů v textu.

Lze to udělat nějak? Vím jak zjistit počet všech slov v textu, i výskyt slova, které staticky zadám, ale nenapadá mě jak to udělat aby si to vypsal sám script - všechny slova a jejich výskyt.

Děkuji za rady
Alphard
Profil
Nechápu jaké fráze, můžete dát příklad?
Jack06
Profil
Alphard:

Budu mít text, napíšu uplnej nesmysl:
Šimon Matouš šimral kočku šimona Matouše. Šimon Kramr hledal kočku Matouše. Elektrocom evolution je elektrocom evolution


a chtěl bych aby mi to vypsalo:

šimon (2)
kočku(2)
matouše(2)
elektrocom (2)
evolution(2)

fráze o 2 slovech :
elektrocom evolution (2)

Vypíše všechny slova, která se vyskytují více jak jednou a napíše kolikrát se vyskytují.. a ty fráze něco podobného.
Alphard
Profil
Slova nejsou problém, rozsekat do pole (odmazat tečky, čárky, ...), použít array_count_values() a je to. Ty víceslovné fráze budou trochu horší. Možná budu něco podobného dělat do svého projektu, ale mohou to být i týdny, než se k tomu dostanu. Nicméně pro kratší text by mělo být únostné to pole. Jen musíte najít způsob, jak to rozdělit.
Jack06
Profil
Alphard:
Ok děkuji.. pokusím něco vykutit.. Je mi už jasné že to budu muset ořezat od značek atd, jen se asi budu muset poprat s těma frázema no :-(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0