Autor Zpráva
umly
Profil *
Dobré ráno,

Při načtení stránky vytvořím cookie přes AJAX (načítám na pozadí skript který se o toto postará).
Po kliknutí na tlačítko potřebuji načíst přes AJAX tuto cookie.
Bohužel se tváří jako nedostupná. Při directovém volání tohoto scriptu pro výpis cookie, se cookie zobrazí správně.

Je toto normální chování? Jestli ano, mohli byste vysvětlit jak tedy mám vzít obsah cookie bez refreshe hlavní stránky?

V PHP mám mnoho zkušeností, proto nechápu v čem je problém, přeci script pro výpis volám dávno po inicializaci, nejedná se o jedno volání proto přeci není nutný refresh.
Chamurappi
Profil
Reaguji na umlyho:
Při directovém volání tohoto scriptu
Nevím, co myslíš directovým voláním, ani vyhledávačem jsem nenašel, co tento odborný pojem znamená.

Asi by nám pomohla živá ukázka problému. Pochybuji, že to je běžné chování prohlížečů, takže spíš děláš někde chybu. Pokud by to ovšem bylo běžné chování prohlížečů, šlo by na straně JavaScriptu celkem snadno ošetřit, protože XMLHttpRequest může posílat HTTP hlavičky a může je i číst z odpovědi.
Kacko
Profil
js cookies
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kacka:
Co s tím? Tamní funkce getCookie je dost odfláknutá a nespolehlivá (asi jako všechno na W3Schools), nedoporučuji používat.
Kacko
Profil
Chamurappi:
Chtel jsem tim pouzkazat na to, ze i JS umi pracovat s Cookies. Neni treba PHP. Nikoho nenutim kopirovat fce napsane na w3schools, naopak jsem proti zpusobu programovani copy & paste.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0