Autor Zpráva
xdusa
Profil
Ahoj, mám takovej zvláštní problém. Dělám pro bráchu stránky a on tam chce galeriu projektů a chce aby tam mohl jednoduše přidat další obrázky. Našel sem si skript Micro Photo Gallery, kterej si ve svojím adresářu najde obrázky, udělá si miniatury a zobrazí je jako odkazy na velký obrázky, což je ideální. Jenže mám stránku projekty.php a do ní vždycky includuju tu galeriu, jenže ta je ve složce projekty/xxx/index.php. Pořád to vypisovalo všelijaký errory, no nakonec sem to rozchodil, musel sem v té galerii všude natvrdo napsat cestu té složky a už to includovat de a funguje to, ale můj problém je ten, že 3 z 6 těch galerií nefungujou, přitom sem všude použil ten kód z těch funkčních galerií, jenom sem dycky v tym souboru změnil tu cestu na správnou. Takže nechápu jak je možný že 3 fungujou a 3 ne, když je to všechno na chlup stejný... Ty nefunkční jenom zobrazijou prázdnou stránku, bez chyb...

Díky za rady..
Zechy
Profil
Jestli chápu dobře, tak to nemůže najít požadovaný soubor.
xdusa
Profil
Sorry, já sem předtím zkoušel přejmenovat ty složky, pak sem si to uvědomil tak sem to vrátil a chyby už to právě nevypisuje..... Ten index.php to otevře, ale zůstane jen prázdná stránka, ty fotky to prostě neukáže. Přitom by mělo, protože úplně stejnej kód majou ají ostatní galerie který normálně fungujou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0