Autor Zpráva
trsak1
Profil *
Mám tento skript který mi v horním panelu vypíše, je-li uživatel online:
						<?php
              if(isset($_SESSION['prihlasen']) and $_SESSION['prihlasen']==1){
          echo "<strong>uživateli</strong>: ".$_SESSION['login'] . " | <a href='logout.php?logout=yes'> Odhlásit se</a> | ";
        }else{
          echo "Nejste přihlášen | <a href='registrace.php'> Registrace</a> | <a href='login.php'> Login</a>| ";
        }
      ?>

Když chci dát tento kód do pravého panelu nějak to nejde.......
Jak to do pravého panelu píšu:
						<?php
              if(isset($_SESSION['prihlasen']) and $_SESSION['prihlasen']==1){
          echo "<strong>uživateli</strong>: ".$_SESSION['login'] . " <br><a href='logout.php?logout=yes'> Odhlásit se</a> | ";
        }else{
          echo "<form action="login_zpracuj.php" method="post">
  <input type="hidden" name="sent" value="">
    <strong>Login:</strong>  <input type="text" name="jmeno" maxlength="32">  <br>
    <strong>Heslo:</strong>  <input type="password" name="heslo" maxlength="32">  <br>
  <input type="submit" name="send" value="Přihlaš">
</form>";
        }
      ?>

Nevíte jak upravit aby mi to šlo???
Sirius
Profil
trsak1:
V tom tvém HTML kódu co vkládáš přes echo nemáš oescapované uvozovky. Buď před každou co není součástí PHP, ale součástí HTML dej zpětné lomítko
\"
nebo, je nahraď apostrofy.

Další možnost a asi nejlepší je tahleta, nevím jak to zformulovat... Prostě nepoužívej echo ale tam kde je echo, tam ukonči PHP, vlož HTML a před koncem podmínky else ho zase otevři. Bude to brát tu podmínku v úvahu.

<?php
if (isset($_SESSION['prihlasen']) and $_SESSION['prihlasen']==1) {
  echo "<strong>uživateli</strong>: ".$_SESSION['login'] . " <br><a href='logout.php?logout=yes'> Odhlásit se</a> | ";
}
else {
?>
<form action="login_zpracuj.php" method="post">
  <input type="hidden" name="sent" value="">
    <strong>Login:</strong>  <input type="text" name="jmeno" maxlength="32">  <br>
    <strong>Heslo:</strong>  <input type="password" name="heslo" maxlength="32">  <br>
  <input type="submit" name="send" value="Přihlaš">
 </form>
<?php
}
?>
trsak1
Profil *
Moc díky :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0